Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
Darko_GT je napisao(la):
Jbg lose gume su mi pa ne osjetim nista znam samo da kopa kao blesav :) nisam jos ustimao strobom paljenje pa ne mogu da ocijenim tacno a malo mi drugaciji rad ima uglavnom dok se osusi malo asvalt pisem rezultat ako ne crkne radilica do tada :D

Pa nisam mislio kakav je na paljenje guma, nego recimo kako ide 60-100, kako se ponasa na 130 kako ubrzava. Posto sam ja imao ovakav motor pa me zanima sta sam sve propustio na svom =)
 
Član
Zadovoljan sam po ovako klizavom i sa ovako losim gumama i sa cinjenicom da nije paljenje podeseno kako treba prezadovoljan sam kako ubrzava sad je glupo govoriti dobio ovoliko ks onoliko a moze biti da nista nisam postigao zbog bregaste posto su mi tri hidro podizaca zablokirala moze biti da zbog toga ide bolje tako da dok sve ustimam kako treba onda cu da znam koliko sam postigao dali ide osjetno bolje ili je to samo sitnica , stoperica ce da pokaze :).
 
Član
Pre svega da kazem da auto ide blesavo prezadovoljan sam ubrzava osjetno bolje i fino lijepi za sjediste , a stigla je i nova zajebancija kao sto sam i rekao u predhodnim postovima el podizaci , trenutno sam samo namontirao lijevi motoric sa sajlama i nisam provukao instalaciju ni postavio prekidace zato sto sam se smrzao sutra cu da montiram i desnu stranu pa ako stignem zavrstiti i instalaciju uglavnom ovih dana ce da bude gotovo ;).

p0412101749.jpg

By darko_gt at 2010-12-04

p0412101606.jpg

By darko_gt at 2010-12-04
 
Član
ArminM je napisao(la):
Darko_GT je napisao(la):
Nema polako radi dok ima para kad nestane onda polako :)

hehehe,i ta ti je dobra,samo naprijed onda,,dok ima para:icon_biggrin:

Jbg realnost je u putanju :D Novac je ograničavajući faktor :D, Kada odradim ovo nemam pojma sta cu odraditi novo :D mozda prelijepim haubu karbon foliom :) ili zbavim nove fele neke sexy :)
 
Član
Pa i ja sam vise za to i eto poslusat cu vas znaci u potrazi sam za felama a oko toga ce mi pomoci drugar Ljuboje da da neki predlog mislim da ce 15-ke biti dota puno bi bilo 16 da navrnem na glavcine .

Btw Hvala na pohvalama
 
Top