Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
Evo lijeva strana je gotova kao i instalacija do desne jos da postavim desni motoric i prekidač i gotovo , zadovoljan sam kako radi a i fino sam to ugradio nije da se hvalim ali tako je :)

p0512101915.jpg

By darko_gt at 2010-12-05

p051210191601.jpg

By darko_gt at 2010-12-05
 
Član
Sad su orginal od dvice a inace su univerzalni :) , uglavnom duple vucne sajle su u pitanju i bas su izdrzljivi sto cu evo sad da provjerim i sam u praksi .
 
Član
Fin golf....fino sredjujes....Iste sam podizace ubacio prije par mjeseci i sad zasad dobro sluze....Sretno u daljim radovima
 
Član
melvin je napisao(la):
Fin golf....fino sredjujes....Iste sam podizace ubacio prije par mjeseci i sad zasad dobro sluze....Sretno u daljim radovima

Pa i predpostavio sam da dobro rade posto sam ih prodao dosta komada i niko se nije zalio.

Hvala, hvala ;)

bad_look je napisao(la):
Imal gdje nabaviti tih podizača i koliko para dođu??pozzz

Ima naravno kod mene :)
 
Član
Sto se tice slika biti ce ih sutra , nisam stigao da slikam kada sam zavrsio zurio sam na druge obaveze ;) , Uglavnom jedina zamjerka ovim podizacima je da su zice mogle biti malo i deblje ali radi savrseno i sa ovim stakla moraju da se centriraju kako treba da ne zapinju nigdje a to se podesava na dva sarafa koja se nalaze na fabrickom podizacu malo ulja u sajle od podizaca malo busilice da se izbuse rupe za nosace, i kruzne testerice da se izrezu vece rupe na mjestima gdje su bile "kurble" da se stavi poklopac koji naravno je dosao uz el podizace kablovi ispod tapacira +/- ostalo znate ako treba detaljno cu objasniti kako i sta, svidja mi se sto brzo podizu i spustaju stakla i sto imaju tinjalice u prekidacima dakle svijetli kao svemirski brod navece :) eto a sto se tice iskustva za sad radi sve extra na sve mu sam mozda ostao oko 4 sata maximalno znaci 2 sata po vratima od prilike na lijevim sam imao malo problema zato sto mi je bio los podizac pa sam morao da ga zamjenim novim znaci ulozio sam jos 7 KM za to :D eto ako koga sta interesuje neka pita :)
 
Top