Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Početnik
da da,taj cep skines i kroz njega i vidis te oznake,taj cep i jest tu zbog toga..a lagano i neces pogrijesiti,samo nema zurbe,bolje ti je sam malo se zabavit nego davat pare kojekakvim majstorima
 
Član
Ma meni bi to odradili ispred radnje majstori za dz znas kako je kada prodajes auto djelove svi te gotive kada treba da kupe nesto kod tebe :) Ali veci mi je fazon to odraditi sam
 
Početnik
Darko_GT je napisao(la):
Koliko je pametno olaksati zamajac ???

pa olaksavanjem zamajca dobijas to da se motor lakse vrti,samim tim lakse razvijes snagu tj odredjene obrtaje gdje je max snaga..sljedece je malo nemirniji rad motora,jer i sam znas zamajac pored uloge prenosa snage na tockove(jako grubo receno) ,ima i ulogu da uravnotezuje rad motora izmedju taktova jer samo 3. takt je radni takt ostalo su sve hajmo rec potrosaci..tako da ako to mozes jeftino uraditi pokusaj ali naravno sve u granicama,nmj traziti extrem jer to nije motor za toga..pa nam javi kako se ponasa...
 
Član
Pa dobro to znam da ne treba pretjerati sa olaksanjem , valjda neko zna koja je optimalna tezina koja moze da se "sastruze" sa zamjaca ???
 
Član
Repsol sam kupio kod sebe u radnji :) 38 km 4 l 10w40,
Pa bolje jednom platiti ruke da covjek uradi sve nego 5 puta placati ruke za razlicite stvari :) Zar nije tako ???
 
Član
Jbg lose gume su mi pa ne osjetim nista znam samo da kopa kao blesav :) nisam jos ustimao strobom paljenje pa ne mogu da ocijenim tacno a malo mi drugaciji rad ima uglavnom dok se osusi malo asvalt pisem rezultat ako ne crkne radilica do tada :D
 
Top