golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Član
RE: nova vozilica stigla

.nOKe je napisao(la):
145 13 ti nece moci na 25cm nikako druze, zbog toga ti govorim..

na 25cm moras ici sa najmanje 225 gumom koja u 13" varijanti ne da je skupa, nego gori, a drugo ne znam kako ces je naci..

mislim da bi ti bolj bilo da ides na 20cm i pokusas sa 175 50 gumom koja je 204mm siroka..

pokusati cemo staviti ako ne naci kakvi 175;)
 
Član
RE: nova vozilica stigla

ev pocelo se raditi felge ev jedna slika stavi kako bih trebalo izgledati . sutra ide na varenje
[attachment=36245]
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

meni se ovaj stari skroz svidja , ispao je bas drugacije od ostalih...unikat;)

a ovaj novi je dusu dao za klasik german tuninga.. ono fabrika, sve full ugladjeno i u milimetar...plus falcare i u pod ...samo naprijed
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

AnDel je napisao(la):
meni se ovaj stari skroz svidja , ispao je bas drugacije od ostalih...unikat;)

a ovaj novi je dusu dao za klasik german tuninga.. ono fabrika, sve full ugladjeno i u milimetar...plus falcare i u pod ...samo naprijed

to mi je u planu fabriku ostaviti jer je sve fabricko na njemu samo neke detalje i zuju u haubu utrpati..
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

kec je extra...prva serija jos ovako dobro ocuvan....nadam se da ces ostati na german style...da ga dobro spustis...naprijed gti ralicu...bbs rs...ma bombona.... sretno u nastavku....

btw..nije ti lose ni stari golf ispao s obzirom kako sam mislio da ce ispasti....


39207_148066698543486_100000204717720_456314_4187820_n.jpg

;);)
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

Nemojte starog spominjati više u ovoj temi, nema potrebe. Bilo pa prošlo, momak se opametio, sam shvatio kako ne treba i sad, nadam se, kreće u pravom smjeru. Samo naprijed, vrati ga u stock stanje kao da je iz fabrike izašao i vidjećeš kako je cool! Kasnije će ti naići šta mu stoji, a šta ne. Imao si jedan project kako ne treba, mislim da je dovoljno da uvidiš greške koje si napravio.;)
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

OggyBoy je napisao(la):
Nemojte starog spominjati više u ovoj temi, nema potrebe. Bilo pa prošlo, momak se opametio, sam shvatio kako ne treba i sad, nadam se, kreće u pravom smjeru. Samo naprijed, vrati ga u stock stanje kao da je iz fabrike izašao i vidjećeš kako je cool! Kasnije će ti naići šta mu stoji, a šta ne. Imao si jedan project kako ne treba, mislim da je dovoljno da uvidiš greške koje si napravio.;)
bjeli je zavrsen i kod mene je. crveni ostaje fabricki malo neke detalje i to je to......
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

pa dobro al moram da kazem da je golf fino ispao s obzirom kako su mnogi ocekivali....vidio sam da je ubacio tablu od trojke i da je sva crno bijela kao i sam golf...btw po meni e fino ispalo za taj stil stylinga...

sad ce momak imati jednog extreme a jednog german style....sretno opet u projektu brate....

niposto da ove branike ne bi mjenjao jer mnogi bi svasta uradili za njih....
 
Legend
RE: golf mk1_1978_by ANES

druze ajd da ti ja prodam ove moje celicne, da se ne patis sa sirenjem :))
 
Top