golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

extra to radi ali ja bi zadnje bar na 7,5 -8 jota gurao...i nisi profil gume tek bi to onda bilo straha :)
 
Početnik
RE: golf mk1_1978_by ANES

OggyBoy je napisao(la):
Nemojte starog spominjati više u ovoj temi, nema potrebe. Bilo pa prošlo, momak se opametio, sam shvatio kako ne treba i sad, nadam se, kreće u pravom smjeru. Samo naprijed, vrati ga u stock stanje kao da je iz fabrike izašao i vidjećeš kako je cool! Kasnije će ti naići šta mu stoji, a šta ne. Imao si jedan project kako ne treba, mislim da je dovoljno da uvidiš greške koje si napravio.;)

Eeehh...buraaz bjeli je ispao extra mozda malo previse plastike ali bar nista ne visi i nije otisao na cuning....samo malo obrve pop. i to je to!!Prema tom' nemoj se glupp.
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

G2_1.6B je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Nemojte starog spominjati više u ovoj temi, nema potrebe. Bilo pa prošlo, momak se opametio, sam shvatio kako ne treba i sad, nadam se, kreće u pravom smjeru. Samo naprijed, vrati ga u stock stanje kao da je iz fabrike izašao i vidjećeš kako je cool! Kasnije će ti naići šta mu stoji, a šta ne. Imao si jedan project kako ne treba, mislim da je dovoljno da uvidiš greške koje si napravio.;)

Eeehh...buraaz bjeli je ispao extra mozda malo previse plastike ali bar nista ne visi i nije otisao na cuning....samo malo obrve pop. i to je to!!Prema tom' nemoj se glupp.

Vidio sam slike bijelog i opet ponavljam, nećemo ga komentarisati.
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

ev jedna slika danas stavljene krom steke nisu nazalost orginal al lijepo izgledaaju ...
[attachment=36857]
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

bit ce ovo extra kec,samo nemoj zurit,,poenta je u detaljima,mislim normalno koliko sredstva dozvoljavaju,ali sve se to fino moze sredit,vjerujemo u tebe;);)
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

Anese, evo ti od mene jedna prijateljska smjernica kako bi ja uradio tvog keca (a nadam se da ces i ti)

2884301796_effb05e885_o.jpg
 
Top