golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

auu ovo ce da gori :cool::cool:
Trebao si sve slikati sta se sijece, sta se vari da i mi malo sirimo :cool::cool:
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

konacno smo u pravim vodama....ovo je odlicno..hocemo slike kad to sve postavis...i stavi obavezno kakve gevinde i prednji gti lip....:D
 
Legend
RE: golf mk1_1978_by ANES

odlicno napredujes sa projektom, felga dobro ispala, mogao si usput napraviti i DIY kako se prosiruju felge ;)
 
RE: golf mk1_1978_by ANES

Joj jest dobra felga sad bi i ja svoje sirio samo 2 nazad da izjednacim sirinu traga zadnjeg trapa;) mala mi onako 13" na trici puno prostora u zadnjim rubovima:D

A bijeli golf ti je pravo dobar:cool: fino si to sve ukrojio svaka cast ;)
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
ev jedna felga zavrsena. kada je zavarena stavljena na balansiranje sve 00.. gumu smo uspjeli navuc 145 80 13 r i ludilo izgledaju. felga je izmjerena 7 j. naj vjerovatnije idem varijantu napred 7 j a nazad 8j. ovi dana cu uraditi i ostale 3 felge
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

pioneer_09 je napisao(la):
felga je odlicno ispala ;)
nego planiras li nizi profil gume uzimati ;)
vidicu to dok uradim sve cetri pa da vidim mozda ih niklujem. ima u konjicu firma to radi pa ako ne bude puno para to cu uradit ;)
 
RE: golf mk1_1978_by ANES

Auuu exstra felga ;)

Svaka cast pravi si majstor, samo lijepo felge ofarbat ili niklovat kao sto si vec naveo da ces to mozda uradit ako bude prihvatljiva cijena ;)
 
Legend
RE: golf mk1_1978_by ANES

odlican posao, samo ne razumijem zasto ta dimenzija ?
zar nije bolje bilo stavit 185 60 13 pa uradit 7.5 ili 8j ? mislim kad se vec radi..

ali dobro je i ovo, svidja mi se kako se razvukla felga i jedva cekam da vidim kako ce ostale "ispasti"

sretno
 
Top