golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Legend
RE: nova vozilica stigla

eh.. 2 ruka, 78 godiste, to je vec nesto..

moram priznati da mi se ovak auspuh je svidja,(sad ce ispast da serem) al mislim da bi puno ljepse bilo da ide samo jedna, malo sira inox cijev nakosena, kao sto je fabricki.. nesto kao sto je enes uradio na svom autu..

to mozes i sad uradit, samo odsjeces ove rore, i navrnes tu od inoxa..

koja boja ide ?
 
Član
RE: nova vozilica stigla

stari kečina je odlična , auspuh malko pokušaj podici, ali vjerovatno ti udara gore , tako da samo zareži fleksom pri kraju od dole ,podigni , i zavari ,izbrusi ,prefarbaj ,i ljepota božja ;)
 
Član
RE: nova vozilica stigla

evo slika . ja sam na njemu radio polirao, spustio, uradio masku,, a slijedece mu slijedi farbanje prsa i gepeka. auto je sad u voznom stanju i ne diram lonac ima lijep zvuk...
[attachment=35780]
[attachment=35781]
[attachment=35782]

anes golf je napisao(la):
evo slika . ja sam na njemu radio polirao, spustio, uradio masku,, a slijedece mu slijedi farbanje prsa i gepeka. auto je sad u voznom stanju i ne diram lonac ima lijep zvuk...

auto je trenutno u garazi rade se te stvari
 
Član
RE: nova vozilica stigla

Dobar,dobar :)

Ofarbaj mu i ove stopove crvenim transparentnim sprejom nek budu skroz crveni il barem ovaj narandzasti dio mislim da bi se bolje uglopilo uz ostatak auta :)
 
Legend
RE: nova vozilica stigla

ooohoo ovo je vec nesto,super mi izgleda na slikama,ovo je perfect podloga da ispadne kao san,nadam se da ce tako i ici ovoga puta ;)
 
Top