golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

BHT Ovisnik
RE: nova vozilica stigla

uuuu ovo je vec bolje,kada se paze detalji,lagano i precizno radi mnogo je bolje :)
samo malo ove obrve sredi da fino legnu uz branik,ovo je vec opasno :cool:
 
Član
RE: nova vozilica stigla

ev malo se radi stavljeni zmigavci bjeli i alarm na golfa.. radim felge fabricke njegove prosirujem ih na 8j a gume ima 145 13r
veceras slike
 
Član
RE: nova vozilica stigla

CoL3 je napisao(la):
uuuu ovo je vec bolje,kada se paze detalji,lagano i precizno radi mnogo je bolje :)
samo malo ove obrve sredi da fino legnu uz branik,ovo je vec opasno :cool:

slazem se za obrve, ali kad se sjetim kolika se hampa digla oko Golfa, Bog te vidio gledaj ga sad :cool::cool:
 
Član
RE: nova vozilica stigla

anes golf je napisao(la):
bjeli je tu uraden sreden ima jos par sitnica a sto sam zelio uradeno je

***** ja njega ko kaze da je auto ANTI !!! s tim da se malo koriguju one obrve:icon_smile:
 
Član
RE: nova vozilica stigla

ev slike danas je sjecena felga prosirujem je za 10cm zadnje


Dzeniii je napisao(la):
anes golf je napisao(la):
bjeli je tu uraden sreden ima jos par sitnica a sto sam zelio uradeno je

***** ja njega ko kaze da je auto ANTI !!! s tim da se malo koriguju one obrve:icon_smile:
obrve mi diraju gume pa mi se odljepuju al bice ok
 
Član
RE: nova vozilica stigla

i da dodam jos nesto,,ono na sredini vrata crno,da li je ono traka ili farba ili lajsna,ne vidim...bilo bi dosta bolje kad bi bilo i na ostatko auta to crno,,jer kad spustis vrata samo na vratima ce bit ta crna boja
 
Legend
RE: nova vozilica stigla

ovaj bijeli je proslost, drago mi je sto jeste.. tako da necemo o njemu..
nego da vidimo kako napreduje ovaj crveni, gdje ces radit felge, koje gume ces stavljati, pricaj, pisi :D
 
Član
RE: nova vozilica stigla

.nOKe je napisao(la):
ovaj bijeli je proslost, drago mi je sto jeste.. tako da necemo o njemu..
nego da vidimo kako napreduje ovaj crveni, gdje ces radit felge, koje gume ces stavljati, pricaj, pisi :D

bjeli je tu a sto se tice felgi radicu ih ja sam to nije problem uraditi, pokusacu staviti 145 13r 80 felge fabricke su 12 cm siroke ja ih stavljam na 25cm i imati ce falca malo....
 
Član
RE: nova vozilica stigla

Obavezno stavi slike toka radova i neko objasnjenje kako se to radi,msl da bi ti vecina bila zahvalna jer mnogi bi zeljeli tako nesto da naprave izmedju ostalih i ja.. ;) ;) ;)
 
Član
RE: nova vozilica stigla

slikaj sve to s prosirivanjem,zanima me kako se to radi
sretno u nastavku radova ;)
 
Legend
RE: nova vozilica stigla

145 13 ti nece moci na 25cm nikako druze, zbog toga ti govorim..

na 25cm moras ici sa najmanje 225 gumom koja u 13" varijanti ne da je skupa, nego gori, a drugo ne znam kako ces je naci..

mislim da bi ti bolj bilo da ides na 20cm i pokusas sa 175 50 gumom koja je 204mm siroka..
 
Član
RE: nova vozilica stigla

Ooo brate fino napredujes ali oprezno sa tim sirenjem....puno je to zajebanije uraditi da bude sigurno, ljudima se znalo desavati da se pocne kriviti i pucati pored vara, a da ne govorim sto su se najebali da je balansiraju...

10 puta mjeri, jednom sijeci...ali samo naprijed !
 
Top