golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Početnik
RE: nova vozilica stigla

ehh ovako mogu vam reci da iako ste mnogi kritikovali momka,za plastike itd...medjutim on je golfa zavrsio i mogu vam rec da je super ispalo,uradio je sve sto je htio,dotegao uradi kako spada,nista nevisi nema fuseraja..golf je mrak sada...
a sto se tice ovog novog,samo ga u j*enu boju ofarbaj,na slikama mi se nije cinio los...javi sta si odl za one motore,pa da napravis zvjerku od njega,ubicu djecijeg lica..bas ko sto smo pricali ;) nek je sa srecom druze
 
Član
RE: nova vozilica stigla

ev slike kad je golf kupljen prije dvije sedmice vec je u garazi i radi se. ne mislim izgled auta mjenjati samo felge motor auspuh stavio sam i spustiti. ja sam druga ruka ovog auta i dobio sam sve knjige servisne i t.d. ;);)
[attachment=35512]

Lija je napisao(la):
ehh ovako mogu vam reci da iako ste mnogi kritikovali momka,za plastike itd...medjutim on je golfa zavrsio i mogu vam rec da je super ispalo,uradio je sve sto je htio,dotegao uradi kako spada,nista nevisi nema fuseraja..golf je mrak sada...
a sto se tice ovog novog,samo ga u j*enu boju ofarbaj,na slikama mi se nije cinio los...javi sta si odl za one motore,pa da napravis zvjerku od njega,ubicu djecijeg lica..bas ko sto smo pricali ;) nek je sa srecom druze
trazim motor 1.8 16v ili 2.0 16v ako ih imas dogovoriti cemo se za njih
 
Početnik
RE: nova vozilica stigla

ma sjecas se kad smo pricali na SR u zivinicama za ona dva 1.8 16v motora za 300km,sto sklopis jedan da valja...samo naprijed sredi ovog da j*e mame po komsiluku...;)
 
Legend
RE: nova vozilica stigla

neka je sa srecom, i daj nam malo vise slika i neka budu malo vece rezolucije;)
 
Član
RE: nova vozilica stigla

ev malo se radi stavljen lonac ispeglano pozadi sad farbanje i to je to
[attachment=35703][attachment=35703]
 
Član
RE: nova vozilica stigla

jesi skrt,,,radis auto i samo jednu sliku stavio,,,daj slikaj ga iz svakog coska i ona kaci slike
 
Član
RE: nova vozilica stigla

bice slika radi se pomalo. u papirima sam mu nasao da je izaso iz salona u martu 1978 godine i drugi sam mu vlasnik...
 
RE: nova vozilica stigla

Dobar golf ;) jos prva serija rijetkost ga je vidit bilo kakvog a taj je predobar :icon_biggrin:

Sretno sa radovima i radi ko sto su ti svi dali savjet ;)

Daj nam slika :icon_smile:
 
Član
RE: nova vozilica stigla

extra ocuvan primjerak ;)

Gledo sam like od bijelog na face booku nije lose na kraju ispalo, unikatno izgleda :icon_smile:

Sretno sa radovim na ovom golfu :cool:
 
Top