golf mk1 by srecko - komentari projekta

golf mk1 by srecko - komentari projekta

Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

jel zna neko koja je sirina one GTI trake koja ide pri dnu vrata,znaci treba mi sirina i one deblje linije i one tanje,da znam kad budem narucio nalenice
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

hjoooj qume sad cu ti ja to naci,nekoju vece to bas gledam na jednom forumu :icon_smile:

Kako sam i rekao:

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=26868
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

drugari golfic je ofarban,boja je prelepa,trebam da kupim bumper sprej sa teksuturom,da mi majstor ofarba branike i one plastike na rubovima,naravno u mat crnu ;),ostalo je jos da se golfic ispolira,mada je i ovako kao staklo,ali mora da se uklone te sitne cestice prasine,danas idem da odradim one nalepnice koje idu po dnu vrata kao sto ima GTI;),bice slika....pozz
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

ma nek je on ofarban to je bitno :cool::cool:
kontas li malo skratiti ovu neljepnicu malo je siroka?
jesi li nasao gume?
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

sto se tice nalepnice,ide druga...klub je odradio druge nalepnice,mnogo lepse izgledaju...gume sam nasao na nekom forumu 2 za 80e,ali imaju 7mm sare,pa sad ako je stvarno tako i ako su gume u redu uzimam ih 100% samo jos mi nista nije odgovorio taj lik,a ako nista ne bude od toga kupujem 2 nove i to je to ;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

sutra idem po auto:cool:,cuo sam se sa ovim likom u vezi guma,i kaze da su kao nove,pitao sam ga jos samo koji je DOT ,i da mi posalje jos neke slike,pa kad mi posalje videcu da li ih uzimam,i onda se montiraju felne:cool:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

stigao auto,samo sutra cu morati da odem do majstora da pogleda haubu posto nije lepo odradjena,ima neke tackice po njoj:icon_evil: pa me to nervira,inace ostalo je lepo ofarbano,mozda cu sutra da krenem sa poliranjem motora :icon_smile:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

Sto prije poslikaj to da balimo malo :lol::lol:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

heheh vazi,bice sutra slika;) samo jos razmisljam da li da odmah postavljam amortizere,jel je ova moja ulica uzas,a i sneg je...moram prvo druga da iscimam da dodje bagerom pa da mi poravnja malo ulicu
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

Zavist drug :))))
Auto izgleda super jos kad ga ulickas do proljeca UHH
 
Top