golf mk1 by srecko - komentari projekta

golf mk1 by srecko - komentari projekta

Član
RE: golf mk1 by srecko

hehehe,imam garazu,a i alarm:lol:,samo moram da vidim kako se podesava tvrdoca,mislim da mogu 9 cm da se spuste,trebam da vidim u upustvu sto mi je doslo.....sad jos da nadjem platno za nebo sto hocu da odradim i bice extra....a da i gume trebam da kupim nove 185/50 r14 posto ih nigde nema kao polovne

kako da menjam naziv teme,tj da dodajem u naslovu nesto,posto sam video da dosta njih cim uzme nesto odmah promeni naslov da se i tu vidi
 
RE: golf mk1 by srecko

Svaka cast druze, bas fino radis, samo naprijed, nemoj posustajati! ;)

Naslov teme mjenajs tako sto radis EDIT prvog posta i onda promjenis gore naslov teme...:cool:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

hvala druze,sad sam gledao na netu,a i u upustvu....pise da se prednji spustaju min za 90mm a max za 155mm.....a zadnji min za 180mm,a max 245mm....mada nesto ne verujem u to
 
Legend
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

ne brini ti ... kw je po tome bas SEX,pogledaj u mojim slikama,guma prednja pod obrvu,a navoja za spustanje imao jos bar 3cm...na 15-kama
vidjeces sam...
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

jel su i tvoje,kao i ove,tj jel mozes da podesavas tvrdocu,posto logicki bi trebalo da ona manja gornja opruga bude za to,a ova donja da bude za spustanje auta...mada kad bi zavrnuo obe do kraja,to bi jos spustilo auto...samo da su nam ulice dobre,spustio bih ga ja do zemlje,a ovako ce biti spustanja ali ne preterano,osim kad idem na skupove
 
Legend
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

u mene su kw,ali se tvrdoca ne moze podesavati,same od sebe su ok....sve imaju 2 opruge,ako su tvoje sa podesavanjem tvdoce,na gornjem vrhu gdje se steze za aksialni lezaj bi trebao biti kanalic i Imbus saraf,odvrtanjem i zavrtanjem istog se tvrdoca stela...

skini ova 2 pdf fajla sa kw stranice i vidjeces kako to ide ;)
http://www.kwsuspensions.de/de/kw_anleitung_gutachten.php?MainPageId=download
 
Početnik
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

bgm fino.....kratko i jasno EXTRA vozilicaa
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

Ovo ide fantasticno, a KW uuu jel to neki poklon ili si se iskezio eura :)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

hehehe.....hocu:lol:.....sad ga cimam da mi nadje taj materijal sto hocu za nebo posto ovde nema
 

LSD

Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

ma nek je tebi sa srecom u radovima :cool::cool::cool:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

Imash smisla, svaka cast. Bice ovo odlican primjerak najljepseg golfa ikad proizvedenog :D viva mk1;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

hvala,trudicu se da ga dovedem u sto bolje stanje....samo ne ide bas onom brzinom kojom bih hteo,jel ima sve manje delova za njih pa dok se nadju te sitnice....a sto kazu sitnice cine auto;)
 
Top