golf mk1 by srecko - komentari projekta

golf mk1 by srecko - komentari projekta

Član
RE: golf mk1 by srecko

ju li ti ove prednji farovi obicni ili angel eyes ako su obicni obavezno stavljaj angel eyes a keca i dvicu nisi skupi a tek za tricu i cetvorku glava da zaboli :D
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

kristalni su...a angel eyes necu da stavljam nekako mi je vise trula fora,svi imaju....jedino kasnije da uzmem one kristalne sa krstom
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

Super drug samo napred, jedno pitanje gdje si stopove uzeo i koliko para?
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

hvala....vec sam nestrpljiv,jedva cekam da se zavrsi......na stopove sam naleteo slucajno na vw forumu,polovne 50e,iz bg-a je lik
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

nisam,nista od kvaka,nisam mogao nigde da nadjem vrata od audija po nekoj normalnoj ceni...tako da nista:icon_sad:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

pa ja pisao svuda,ali niko nista nije odgovarao:icon_sad:,ma dobro sad nema veze,bice lep i ovako,trazim sad one tanke lajsne od golfa 1 tako da ako neko zna neka javlja,ovakve lajsne
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/28/Volkswagen_Golf_I_red_r.jpg
samo sto mi ne trebaju sve,treba mi za levo krilo,i za zadnji levi deo lajsne moraju da budu za cetvoro vrata i trebaju mi ove plastike sa strane soferke ja sam imao to nekad nego su mi mangupi ukrali :icon_evil:
http://www.carbodydesign.com/archive/2008/09/27-vw-golf-gti-history/VW-Golf-GTI-Mk-I-lg.jpg
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

ja sam kupio one lajsne sto se lijepe univerzalne sjajne i ofarbao u crno vec godina dana prosla izgledaju kao i fabricke a ne odljepljuju se ;)
Jel gotov Golf malo ubrzaj to:cool::cool:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

hehehe,joj druze i ja bi voleo da se sto pre zavrsi nego ovi praznici,slave.....tako da se oduzilo....znam za te lajsne ali gledam da prvo nadjem ove prave lajsne,i te plastike oko soferke,sutra dolazim kuci pa cu da vidim sta je jos odradjeno..i naravno slikacu,pa do sledece nedelje bi trebalo sve da se zavrsi:cool:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

sreckoas je napisao(la):
hehehe,joj druze i ja bi voleo da se sto pre zavrsi nego ovi praznici,slave.....tako da se oduzilo....znam za te lajsne ali gledam da prvo nadjem ove prave lajsne,i te plastike oko soferke,sutra dolazim kuci pa cu da vidim sta je jos odradjeno..i naravno slikacu,pa do sledece nedelje bi trebalo sve da se zavrsi:cool:

znam,i mene zanima kako ce ispasti a kako je tek tebi.Sredit ce se to samo lagano ;)
 

LSD

Član
RE: golf mk1 by srecko

au kumeeee....
gdje ces da ga parkirash...vrijedi mi doc do smederava da te odradim :lol::lol::lol::lol::lol:
(ala se zaj*avam mislice ko da sam shaner)

svaka cast na ovome
 
Top