golf mk1 by srecko - komentari projekta

golf mk1 by srecko - komentari projekta

Član
RE: golf mk1 by srecko

jos samo trebam da resim pitanje gde da postavim motorcic za gepek,posto je to malo teze da se izvede,tj tesko je da se namesti da se on otvara
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

ne znam,ali meni se bas svidja,da imam one providne farove sa krstom pa bi i skinuo obrvicu ali ovako mi deluje lepo,moram da vidim da nabavim masku bez znaka
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

sreckoas je napisao(la):
jos samo trebam da resim pitanje gde da postavim motorcic za gepek,posto je to malo teze da se izvede,tj tesko je da se namesti da se on otvara

ne treba ti motoric za gepek kad vec ukidas brisac onda iskoristis motor od brisaca za otvaranje gepeka. sto se tice audijevi steka imas na vwcroatia forumu ili ovdje otvori temu sigurno je neko radio. sretno;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

jel mozes malo da mi pojasnis kako to da resim,u vezi ovog gepeka,kako da odradim da mi otvara motorcic,jel imas neke slike ili ako mozes da mi pojasnis malo
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

hehehe,hvala hvala.....trebalo bi da kupim nove 2 gume 185/50 r14 posto od polovnih nema vajde,jedva cekam da se odradi auto,a i imam u planu nesto sa enterijerom videcete ako uspem da nadjem taj materijal sto trazim
 
RE: golf mk1 by srecko

bit će extra kad ga sklopiš ali nisam nigdi vidio da ti je neko rekao da zamjeniš gti ralicu od g2 za g1 to bi bio vrhunac
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

ne bih to radio,mozda kasnije ovako mi je neobican jel nema svako:icon_smile:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

hehh, meni je kod starog na kecu ta lampica blicala i pistala i ako je uredu ulje bilo...i onda sam promjenio sat i prestalo je...znaci samo do sata a za ymigavac ne znam
 
Top