golf mk1 by srecko - komentari projekta

golf mk1 by srecko - komentari projekta

Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

nabavio sam mu i one donje lajsne samo moram da kupim sire zabice,nisu iste kao kod ovih gornjih
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

Drug prej*ena boja,jos plus na ovo falc polirani,gewinde tu su,ma haos auto je,jedino bi bilo eto kao neka moja sugestija,malo srediti unutrasnjost tj da se sklone ove ruzne presvlake,i da sklonis ovaj spojler prednji do dvojke GTI i stavis orginalni GTI kecev spojler i to bude to ;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

hvala svima na lepim komentarima,sto se tice presvlaka bice presvlacenja sedista cim nadjem jos jedno sediste od golfa 3 GTI ili ako kupim od drugara sedista iz corrada,pa cu onda njih da presvlacim,a za krov vec trazim materijal ali ga nigde nema,postavicu sliku da vidite na sta mislim ;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

Alcantra ti je najbolje rjesenje za krov,masovno se to radi,a najbolje se lijepi Patex ljepilo,ima kantica koja je dovoljna i vise za jedno presvlacenje ;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

drug extra si odradio kecinu,pravo dobro izgleda,samo mi bode oci ono na haubi,onaj dodatak,mislim da je to suvisno,ostalo sve za 5,svaka cast,samo naprijed;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

heheh,znam i mene to nervira nego majstor i to namontirao kad je pakovao sve...skinucu ga;)
 
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

sve super samo skidaj obrvu sa maske tj farova nije to za keca clean je najljepši sretno dalje
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

evo da vidite od prilike na sta sam mislio
782__scaled_600.jpg
burb1.jpg
968r6.jpg

ove tri kombinacije nisu lose,samo je po meni najlepsa ova srednja,ali nigde ne mogu da nadjem ovakav materijal,ima nesto ali nije ovako :( ako neko zna neka javlja ;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

Ja sam na kecu drug postavio novo nebo od koze bez boje (pogledaj u garazi)i preporucujem ti ako se auto bas vozi jer je laka za odrzavanje a ovo je prava fora za vidjeti
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

ne mogu da nadjem tvoju temu? znam od prilike kako izgleda,jel ja fabricki imam belo nebo,ali ipak ovo nema svako,a i lepo je...sve koje znam sam zaduzio da mi traze taj materijal:lol:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

Ajde pogledaj koliko te izadje sve to ( koliko za materijal/koliko kosta, i kako si postavljao) pa mi javi iako je kod mene nebo staro god ovo mi se svidja pravo :lol::lol::lol:
 

LSD

Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

kolko ce te izaci te gume i cija proizvodnja??
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

gume su sa montazom i balansiranjem 5220 din komad,u pitanju je Hitris guma (Tigar) letnja guma
 
Top