golf mk1 by srecko - komentari projekta

golf mk1 by srecko - komentari projekta

Član
RE: golf mk1 by srecko

necu nista da mudrujem
sam oda ti cestitam auto ti je odlicno
;)[/size]
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

hvala druze,trudim se.jedva cekam da postavim gume i gevinde kad budu stigle
 
Početnik
RE: golf mk1 by srecko

lijepo izgleda,mada po meni viska ti je ona obrva na farovima...cini mi se da si ti daleko,ja ti mogu nabaviti gume polovne al dimenzija 185/55R14 Michelin Energy...
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

jel zna neko sta bi moglo da bude,znaci cim dam gas do 2500 obrtaja,upali mi se lampica za ulje i pocne da pisti,naravno ulja ima jel je skoro menjano,gledao sam automat,pa sam mislio da je on otisao i kupio novi,ali nije ni do njega,e sad pretpostavljam da je nesto do ovog sata,posto mi se sa starim satom nije desavalo,desava mi se isto da kad dam zmigavac i pretisnem kocnicu da zmigavci brze trepere,kao da ima neki spoj??
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

sutra ce biti,danas nisam stigao,a da ofarbao sam obrvicu i masku i znak u crnu mat farbu,tako da sad nocu maska deluje kao da je bez znaka,ofarbao sam i retrovizore i cep od rezervoara,ostalo mi jos branici i one lajsne na rubovima:icon_smile:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

Da bi ugradio rukohvate (kvake/steke) od Audija, potrebno je odseces deo vrata sa donatorskog automobila, znas ono, kockasti komad oko kvake... tu ima dosta gimnastike oko ustimavanja, al eto, sve se moze kad se hoce.
Ukoliko zelis da odrzis autenticnan look automobila, sa originalnim branicima u "old school" fazonu, onda ti preporucujem da ides na neku sveziju nijansu akrilne crvene, tvoja je prilicno matirala i presla u ispranu narandzastu pa ce nova akrilna biti neuporedivo osvezenje.
A sada, ako si ljubitelj plasticnih detalja i debelih branika, onda idi na neku "candy red" opciju, neki strogi metalik sa dosta perle...
Ma vidi se da znas sta zelis, sam ces najbolje doneti odluku!
U svakom slucaju sretno, i svaka cast na dosadasnjem radu! ;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

to znam,nego sam mislio kako bi se to unutra povezalo(mislim na kvake),i jel bas mora da se odsece i lim sa kvakama ili moze samo kvake da se stave pa da se prepravi kod mene.ako neko ima neku sliku bilo bi super da vidim kako je to odradjeno,trudicu se da ostanu originalni branici ide se na german look,a mozda kasnije ako mi dosade ovi branici stavicu branike od golfa 2(duboke)..
hvala svima na pohvalama,bice slika u petak,a mozda i neki klip,napokon je postavljena centralna brava i alarm
 
Top