Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

ma jok opro masinom, pritisak ofo ono ... polio mjesavinom solne kisaline i vode prije toga, ostavio malo da nadgrize ... al dzaba sve masno govno nece da spadne dzaba sto je pritisak i vruca voda ... mislim jbga kako je bilo bolje je dosta, al moze se to jos bolje oprat pa cemo opet probat poslje zavrsetka radova na limu i motoru ...
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

imas za kupiti sredstvo za ciscenje prostora ispod haube,ma bude ko novo :)

kad ces ga zamroačit :D
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

metalni branici, gewinde, kromirani retrovizori, kristalni farovi i stopovi sto se tice styling-a ... nebo, zadnje bocne plastike, sjedista, sajba, kompletna kutija osiguraca sa svim dzekovima sto se tice djelova onako ... nista osim kutije sa osiguracima mi nije pod moranjem tako da ovo ostalo mora bit jeftino da bi se nakanio da kupim :D ...
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

S6001358.jpg

S6001357.jpg

S6001359.jpg


evo jedan prijedlog za gepek
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

eddo je napisao(la):
metalni branici, gewinde, kromirani retrovizori, kristalni farovi i stopovi sto se tice styling-a ... nebo, zadnje bocne plastike, sjedista, sajba, kompletna kutija osiguraca sa svim dzekovima sto se tice djelova onako ... nista osim kutije sa osiguracima mi nije pod moranjem tako da ovo ostalo mora bit jeftino da bi se nakanio da kupim :D ...

evo imas ovdje kutiju sa osiguracima ali su okrugli osiguraci

http://www.pik.ba/artikal/725457/centrala-za-osigurace-golf-1-/
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

drug imam ja neku kutiju sa sa osiguracima, dat cu ti je dzaba ako ti treba;););)
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

treba jasta neg, jos ako imas i dzekove pogodio si bingo :) ...
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

eddo je napisao(la):
treba jasta neg, jos ako imas i dzekove pogodio si bingo :) ...

ne znam ti za dzekove,imam nakih dijelova, pogledat cu,uslikam ti ovu plocu s osiguracima pa vidi da li ti pase. Trebam pogledat sta sve imam,ostalo je meni od mog keca.;);)
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

ArminM je napisao(la):
eddo je napisao(la):
treba jasta neg, jos ako imas i dzekove pogodio si bingo :) ...

ne znam ti za dzekove,imam nakih dijelova, pogledat cu,uslikam ti ovu plocu s osiguracima pa vidi da li ti pase. Trebam pogledat sta sve imam,ostalo je meni od mog keca.;);)

ajde de pa da se nadjemo da to razmjenimo baa :cool: ...

audi sc je napisao(la):
cestitam na novom autu,da se navozas sa njim

hvala drug :cool::cool:
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

pogledat cu ja sta ima,nije uopste problem. Ako ti nesto specificno treba napisi,da posebno obratim paznju kad budem trazio,posto mi je u tom podrumu potpuni haos,mozda nesto preskocim. Imam ti nove pakne,i mislim kutiju novih disk plocica,,imam nekih dijelova motora i tako,,samo vidi sta ti treba;);)
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

ako je to sve za dž da ja napakujem prikolicu na keca (đe su sad oni sto hoce da skinem kuku :D) i da dodjem do tebe da ti malo pocistimo taj podrum :icon_smile: ...
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

ja sam ti i govorio da osjeces kuku:icon_biggrin::icon_biggrin:
vidjet cu ja sutra,prekosutra sta imam. Plocu za osigurace imam sigurno,mogu ti to i busom poslat,nije uopce frka,slikam je pa ti saljem sliku da vidis da li odgovara. Ploca je ispravna sto posto,ja je spajao sebi kad sam nesto provjeravao;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top