Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

ajde ti vidi za to i pitaj ga jel onaj od 100A ak nije ne odgovara mi :D ... a ja cu pitat svog majstora jel to ide na moj motor s lakocom il teskocom :icon_twisted: ...
 
Legend
RE: Golf mk1 by eddo ...

jojj dragosti,armine salji to ,ama nosi odmah :D

na ove opruge,do ljeta nadji od ljuboja felgice,nesto malo a široko ...... bice bolestan vec vidim :D
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

eddo je napisao(la):
IGY je napisao(la):
oce li biti nekad neki opaki setup ili ?

ja samo znam da mi treba alternator iz t2 kombija ... ;)

ArminM je napisao(la):
buraz jel ovo ono sto ti treba,evo ja se danas sjetio,bio u garazi i nadjem ovu plocu,evo slikao sam,valjda ces vidjet jel to to;)

to je tooooo ... kako cemo oko prevoza do tuzle? morel postom ja placam postarinu jer nemrem sa autom kod majstora je a treba mi ta ploca da bi mi sva instalacija radila kako treba a ne povremeno :D ...



moze vala,sto da ne,moze i busom,mozda je lakse busom da ti posaljem. Ima svaki dan bus iz zavidovica za tuzlu,vidim u koliko sati ide i posaljem ti to,sutra se raspitam,pa cemo se dogovorit,ti samo sacekas bus i rijeseno;)

enesss je napisao(la):
jojj dragosti,armine salji to ,ama nosi odmah :D

enese sutra mu saljem:cool::cool:
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

provjerim ja kad ima bus,mislim da ima litvatrans svaki dan u 17 i 40. tad nekad krene iz zavidovica,to je bus velika kladusa tuzla,pa ti mogu po njima poslat plocu. Samo ti vidi kad mozes da sacekas na autobuskoj u tuzli. Ja cu to sutra provjerit,pa se cujemo u toku dana,mozda sutra odma da ti posaljem,ako mozes cekat bus da preuzmes:cool:
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

Sjedista od 2ce sam neki dan poklonio,poklopac rezervoara bacio u ciscenju podruma jos samo sitnice ostale
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

ma mogu jasta neg samo pitaj na koju stanicu idu (jel onu glavnu dole kod bkc-a il ovu gore negdje u slavinovicima) ... mada iskreno lakse je i tebi i meni da odes u postu i posaljes tamo, da se ne ganjamo autobusima (meni svejedno boga mi, kako je tebi lakse tako uradi ;) ) ... i HVALAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!

Davor_ je napisao(la):
Sjedista od 2ce sam neki dan poklonio,poklopac rezervoara bacio u ciscenju podruma jos samo sitnice ostale

et mogo si dobit hladno 20 marki od mene za to ... il jedno besplatno mjerenje TL-om ... pih kako se razbacujes brate dragi ... a sve se neeemaaa ... :lol:
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

eddo je napisao(la):
ma mogu jasta neg samo pitaj na koju stanicu idu (jel onu glavnu dole kod bkc-a il ovu gore negdje u slavinovicima) ... mada iskreno lakse je i tebi i meni da odes u postu i posaljes tamo, da se ne ganjamo autobusima (meni svejedno boga mi, kako je tebi lakse tako uradi ;) ) ... i HVALAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!

svejedno,dogovorit cemo se,kontam da ce ti prije doci busom,ali eto vidjet cemo,cut cemo se uglavnom;);)
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

hahahh joj edo sine zbavicemo nesto, jesi gay ali nema veze nace se nesto, sta te jos zanima?
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

ma zanima me 1001 ***** eto ima neka lista par postova prije, sad ovako napamet vise nemam pojma, ne znam ni sta sam pokupovo dosad a kamol da znam sta mi jos treba :lol: ...

znam da mi sigurno treba cep za rezervar i 2 profilisana sjedista (prednja za avto sa 2 vrata) ... i treba mi naljepnica "no fat chicks will rub" sa slikom keca :lol: ...

ArminM je napisao(la):
eddo je napisao(la):
ma mogu jasta neg samo pitaj na koju stanicu idu (jel onu glavnu dole kod bkc-a il ovu gore negdje u slavinovicima) ... mada iskreno lakse je i tebi i meni da odes u postu i posaljes tamo, da se ne ganjamo autobusima (meni svejedno boga mi, kako je tebi lakse tako uradi ;) ) ... i HVALAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!

svejedno,dogovorit cemo se,kontam da ce ti prije doci busom,ali eto vidjet cemo,cut cemo se uglavnom;);)

drug kako god ti odgovara i kako god ti je lakse, meni nikakav problem nije cijeli dan ako treba presjedit na stanici :D ... ev ti broj 066 341 356 ...

P.S. moguce slanje seksi sms poruka na doticni broj!

Napomena: poruke ce biti objavljene na forum!

Napomena 2: na kraju svake poruke mora biti potpis clana sa foruma koji ju je poslao, u suprotnom cu da mu ***** kevu!

Napomena 3: salim se ba :lol: ...
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

evo jos koja slikica od majstora (abd sutra - subota - je opet kod mene pa se radovi nastavljaju!) ...


abcd0001ax.jpg

abcd0002w.jpg

abcd0003d.jpg

abcd00040.jpg
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

poslat cu ti ove unutrasnje lajsne,pa da pokrijes pragove iznutra,ljepse je;);)
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

Ako te opruge spuštaju 6cm (mada čisto sumnjam da je toliko) šta ćeš za amortizere ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top