Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Malo ovi krajevi od kutija strse vani :icon_rolleyes: da se ne naslanjaju na gepek kad zatvoris, jer po kederu mi izgleda da je nekako kriticno :D fino je ispalo ;)
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Malo ovi krajevi od kutija strse vani :icon_rolleyes: da se ne naslanjaju na gepek kad zatvoris, jer po kederu mi izgleda da je nekako kriticno :D fino je ispalo ;)

samo izgleda tako. naslanjaju se na gepek al nije kriticno (jbga tako sam i thio da bude :D) ...

lov2xlr8 je napisao(la):
jel vruce ovom pojacalu u ovoj stranici gepeka?
fino si ovo odradio :)

nije vruce ni u kom slucaju, provjereno. pustio sam muziku da svira danas nekih 3 sata sigurno na nekoj srednjoj jacini i nije bilo nikakvih problema ;)
 
Član
Dobro gepek ispo ;)zanimljiv i smjestaj pojacala :icon_smile:

Jes kupio kakve sisteme za ove panele ?

Trebas i alarm kakav stavit pokradose ovi kriminalci po tuzli sve :icon_evil:
 
Član
alarm imam (ima i slika negdje u ranijim stranicama) onaj sto dojavljuje u krugu par stotina metara ako ti ko darne auto ... svi zvucnici u kolima su paje E serije (nazad 16-ke, naprijed elipse, naravno sve na ampu) ... u gepeku je 305c (zasad u tubi, abd kad stignem ice u kutiju), koji je takodje na pojacalu ...

sve u svemu hvala svima sto pratite rad a posebno hvala na pozitivnim kritikama. na kecu se ima jos stosta radit, planova imam ni sam vise ne znam kolko, samo eto fali vremena ;)
 
Član
Ganjaj sad kakve felge s falcom :cool:
Il barem stavi one bbs sto su na skodi bile ak ih nisi prodo, pa poslije falc obavezno :cool:

Barem ats clasic ima ih po oglasima povoljno skroz
 
Član
ganjam ja falceve vec neko vrijeme al nema jos nista sto mi je toliko interesantno da bi i kupio :D ... znam samo da hocu 14-ke :lol: ...

panel evo gotov i drugi, izjebo sam se samo tako, pokvari se klamerica u po posla pa sam se dobro oznoio dok sam naso i kupio drugu al sva sreca uspio sam je nac i zavrsit :cool:



a evo uspio sam iskoprcat jednu sliku kad se motor mjenjo :cool:



sutra abd ugradnja panela u kola pa bude opet slika ;)
 

IGY

Član
vala mogao si ovaj panel bolje napraviti
ili barem bolje zavrsiti ovo na poocetku vrata bas bode oci, i ova rupa oid sarafa
znam da i tebe to nervira, zato baci se na posao ;)
 
Član
IGY je napisao(la):
vala mogao si ovaj panel bolje napraviti
ili barem bolje zavrsiti ovo na poocetku vrata bas bode oci, i ova rupa oid sarafa
znam da i tebe to nervira, zato baci se na posao ;)

:lol::lol: znas me i predobro ... vec sam uzeo plasticne cepice i pocepio te rupe :D ... sad izgleda mnogo bolje (jer sam i te cepice prekrio kozom i ne primjete se bas toliko ;) )
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top