Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

E Edo nek je sa srecom i da ga uradis kako valja,vidim lijepo je ocuvan.Sretno u nastavku.
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

:lol::lol::lol::lol::lol: u paintu...:D

lijep golfer... nadam se da ces izvrrsiti cilj (metalne branike, ralicu itd.) :cool::cool::cool:
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

GOLF TZ je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol::lol: u paintu...:D

lijep golfer... nadam se da ces izvrrsiti cilj (metalne branike, ralicu itd.) :cool::cool::cool:

jbga da ih nije problem nac, dosad bi ih i kupio :lol: ...
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

eddo je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol::lol: u paintu...:D

lijep golfer... nadam se da ces izvrrsiti cilj (metalne branike, ralicu itd.) :cool::cool::cool:

jbga da ih nije problem nac, dosad bi ih i kupio :lol: ...

prodavao je clan foruma sa zelenim kecom... nick pojma nemam i neznam da li je prodao... prerovi oglase...:D :cool::cool:
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

jbga znas li koji je nick clana, "sa zelenim kecom" mi fakat nista ne znaci :( ...
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

eddo je napisao(la):
tala_16_gti je napisao(la):
dobra kecuga samo polako i precizno da ispadne sve kako treba sa srecom

pozzz

hvala drug, tebe trazim od kako sam ga uzeo da te ispitam sve i svasta (cak sam te i veceras trazio al nema te niđ) ...

felge sutra abd idu na kola i nastavljaju se radovi, jbga danas i sutra ispiti tako da ova 2 dana sam pauziro a evo veceras sam pokupio felge sutra abd montiranje i slikanje ...

heheh tu sam ja samo ne trazis na pravom mjestu eheh
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

de da se sutra nadjemo ba đe da odemo na kafu moras mi dat savjeta malo baa :cool: ...
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

nermin suljagic je napisao(la):
znam ja eddo gdje tala zivi,ako ti bude sta trebalo zovi,pa cemo zajedno skidati :D

znam brate i ja gdje cojk zivi bio mu gor u komsiluku povazda prije :D ... a mojne to ba nesmje plavu kecugu niko dirat pa ni ja, tala odma kolje za to auto :cool: ... a đe i nebi :lol: ...
 
RE: Golf mk1 by eddo ...

editujemo ove zadnje postove i odma nece znati ko je bio,jooj edo i tebe..znas kako Saban kaze: "...za ljubav se krade,otima,i ubija..."... :D
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

http://www.bhtuning.com/p-metalne-karambolke-golf-1-t-44331.html

jbg prodato....:(
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

eddo je napisao(la):
ajde vec kad si me napomeno, evo ovako trazim zeljezne branike za mk1 i ovaj plasticni nastavak (obiljezen na slici) ...



Uploaded with ImageShack.us

Fin kec..Ove branike je pordavao ljuboje i jos jedan momak i lip sa vidio neki dan samo se nemogu sjetiti u koga :cool::cool:

eddo je napisao(la):
jbga znas li koji je nick clana, "sa zelenim kecom" mi fakat nista ne znaci :( ...

Bas sa, ja u toga vidio lip za 50KM ja mislim ;)

evo link od momka

http://www.bhtuning.com/p-13-7j-intra-t-44993.html

pa ga kontaktiraj na pm..
 
Administrator
RE: Golf mk1 by eddo ...

evo link za branike koje je prodao ali u temi imas ponudu za ralicu ;) http://www.bhtuning.com/p-metalne-karambolke-golf-1-t-44331.html
 
Legend
RE: Golf mk1 by eddo ...

hajd da ti talnem ove mattig za ljeta, neces naci bolje za njega za ove pare :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top