Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

tala_16_gti je napisao(la):
eddo je napisao(la):
de da se sutra nadjemo ba đe da odemo na kafu moras mi dat savjeta malo baa :cool: ...

ako hoces mozes doci u IN na stupine bicu tamo veceras od 8 eto pozzz

docu a i zvacu te prije nego stignem ;) ... dajte mi par minuta stigo sam danas zveknut jos koju slikicu, al nista posebno ...

evo jos malo slika ... nastavak sutra abd:



Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

evo slike danasnjeg posla ...

prvo se radilo na felgama i gumama, gume koje su dosle su bile i prevelke i prelose da bi ostale na felgama (195/65 R14) tako da smo njih likviridali i stavili "nove" (175/60 R14), i malo smo ih "sredili" ...



Uploaded with ImageShack.us

Prije:





Poslje:



Uploaded with ImageShack.us

Postavljanje:



Uploaded with ImageShack.us

Postavljene:



Uploaded with ImageShack.us

Pregled:



Uploaded with ImageShack.us

Onda se povadila unutrasnjost (da se ide varit pod):



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Pa se promjenio volan i isprobala nova rucica mjenjaca:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Pa se auto ostavilo kod majstora (gdje ce se zadrzat do utorka zbog popravki):



Uploaded with ImageShack.us

A onda sam se proseto malo do obliznje prodavnice auto dijelova i pokupovo:



Uploaded with ImageShack.us

na slici: 3L antifriza, 4 litra ulja, filter zraka, filter ulja, filter goriva, 2 metra crijeva da se pomjenjaju sva crijeva od ulja i goriva, svjecice, kablovi za svjecice, razvodna kapa, termostat, platina ... total price: 135KM

nastavak za 5 dana :D ...
 
Administrator
RE: Golf mk1 by eddo ...

lijepo to ide ;) fino su mu sjele felge od nexe i odlicno se uklopio volan... hoces li kuku skidati :)

i interesuje me koji je razlog pa si ovo radio sa gumom ;)
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

svaka cast,fino ti to radis,temeljno. joj ove ti lajsne po vratima para vrijede. Cuvaj ih ko oci u glavi,nove su skupe samo tako.

Moj savjet brusilica i kuku capni,koji ce ti vrag. Kod tebe je kuka komplet na sasiju zakacena,kao i kod mene sto je bilo,teska je u picku maternu. Da je skroz skines morao bi naci drugi nosac karambolke,ovako brusilicu i capni je,bit ce bolje odma;);)
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

ljudi ne dirajte kuku podavicu vas :D ... sto se spustanja tice sumnjam dok zima ne prodje a omisljam se izmedju opruga i gewindi, najvjerovatnije da ce lec neke gewinde, al nista jos ne obecavam ... za kuku nek stoji brate sad preko zime ako se neki aligator odluci okusat da me opali da meni bude manja steta :D ... ono sto planiram zavrsit ove godine jeste gepek, odradit vrata (smjestit zvucnike, najvjerovatnije u poliester), sjedista jos ne znam dal cu mjenjat il samo stavit kakve fine presvlake, unutra isto malo poradit na unutrasnjosti dovest je u red, a iduce vec godine cu se poigrat sa limarijom ... i nemrem vise pisat, nastavicu kasnije :D ...

pioneer_09 je napisao(la):
i interesuje me koji je razlog pa si ovo radio sa gumom ;)

malo pojaco saru da bolje fata :icon_biggrin: ... ako hoces kakav strucniji odgovor, mogu pitat majstora sto mi je to radio pa ti prenjet :lol: ...
 
Legend
RE: Golf mk1 by eddo ...

brzo si poceo sa radovima,i to bas finim radovima,samo polako dalje edo super je ;)
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

super je druze...samo ne pretjeruj sa poliesterom to je ipak kecman, stari svabo;)
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

hvala drug, ima jos dosta posla na njem ...

u jebote evo inspiracije :D ...



Uploaded with ImageShack.us

ajmo ljudi malo slika gepeka od keceva ja se sturi trazim al slabo ide (nemojte mi slike gdje nema zadnje klupe) ... eto ako ko ima nek reda da pocnem lagano kontat sta i kako da radim ...
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

fino si krenuo sa radovima :)
jednom vw uvijek vw :D:D:D:D::D
de malo operi prostor ispod haube,sevapa ces zaradit :D
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

lov2xlr8 je napisao(la):
fino si krenuo sa radovima :)
jednom vw uvijek vw :D:D:D:D::D
de malo operi prostor ispod haube,sevapa ces zaradit :D

ovo je opran prostor ispod haube (i to jako frisko - citaj tek opran :D)

abcd0010y.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top