Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

hajde de pogledaj sve sta imas, pa popisi il ovdje il na PM pa cemo se dogovorit ba za sve sto mi bude trebalo :) ... ako slucajno u tom podrumu imas 1.9 tdi 130 il 150 konja sa papirima za male pare (jedno 50 maraka) vici :D ... :lol:

eto vidis kako kuka mere zatrebat :icon_twisted: ...
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

imam 1,9 tdi,cipovan na 180,,pa eto jedno 30 km bi bio,s papirima 50:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

Evo koja slika od majstora, kaze da bi brebo zavrsit do srijede pa nadajmo se ...

2 ArminM drug imal sta jesil zagledo, trebo bi u tvom pravcu za koji dan pa da navratim ...



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 

IGY

Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

jesi ovo skinuo pragove da budes laksi=brzi :)

tek ba sad vidim ovu kecinu
nek je sa srecom
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

IGY je napisao(la):
jesi ovo skinuo pragove da budes laksi=brzi :)

tek ba sad vidim ovu kecinu
nek je sa srecom

hvala drug ;)

a nije skinuto radi lahkoće vec radi varenja rupa :lol:
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

evo uzelo se jos nesto zahvaljujuci clanu pukim48 ;) ... hvala jos jednom drug ...

abcd0001ul.jpg


abcd0020b.jpg



i dalje u potrazi za kutijom osiguraca sa svim dzekovima za benzin motor, takodje trazim i obrve sto idu na blatobrane za keca, ako neko ima sjedista od dvojke profilisana da nisu u losem stanju (2 vrata znaci da se preklapa) moglo bi i to ... jbga nudite pa cemo se probat dogovorit ako pase :cool: ...



P.S. trazim isto i poklopac rezervara ...
 
Administrator
RE: Golf mk1 by eddo ...

fino fino... znaci bit ce i nizi sad ;) lijepo napreduju radovi ;) koliko spustaju opruge?
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

hvala hvala, dobit pohvale od nekog poput tebe enesss-e znaci da sam na pravom putu :cool: pa hvala ti, a kako ga ja skonta opruge spustaju oko 6 centi ...
 
Početnik
RE: Golf mk1 by eddo ...

fino fino ti to radis,samo naprijed bit ce od njega nesto..;)
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

Lija je napisao(la):
fino fino ti to radis,samo naprijed bit ce od njega nesto..;)

hvala drug ...

2 pioneer_09 drug kolko naplacujes ugradnju folija? htio bi one najsvjetlije na sva stakla (ukljucujuci i onu na prednjoj sajbi u gornjem dijelu) ... moze cijena i na PM (sam da znas tolko sam u minusu da ces mi odmah morat dat popust 50% :lol: ) ...
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

IGY je napisao(la):
oce li biti nekad neki opaki setup ili ?

ja samo znam da mi treba alternator iz t2 kombija ... ;)

ArminM je napisao(la):
buraz jel ovo ono sto ti treba,evo ja se danas sjetio,bio u garazi i nadjem ovu plocu,evo slikao sam,valjda ces vidjet jel to to;)

to je tooooo ... kako cemo oko prevoza do tuzle? morel postom ja placam postarinu jer nemrem sa autom kod majstora je a treba mi ta ploca da bi mi sva instalacija radila kako treba a ne povremeno :D ...
 
Administrator
RE: Golf mk1 by eddo ...

ako si zainteresovan za alternator mogu ti ja pogledati sutra kod druga da nema slucajno... znam da je skoro rastavio cijelog kombija u dijelove pa je moguce da ima ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top