Golf 6, Reno Megan ili Pezo 308

Golf 6, Reno Megan ili Pezo 308

Mojne srat dečko, to šta ja vozim ne znači da nisam vozao navedena auta ;)
Ako si vozao navedene automobile onda iznesi neki argument zasto je jedan bolji od drugog, dva dobra drugara mi imaju Megana i Golfa i skoro svakodnevno se vozim barem u jednom od njih, a i vozio sam ih dosta puta, znam o cemu pricam. 308icu nisam imao prilike da vozim ali se iskreno nadam da cu uskoro imati.
 
Većina "majstora" pod vozne osobine smatra samo i isključivo onaj moment od 1900 do 2500 o/min, a tu je dva nula nenadjebiv. Ja ne znam lično, ali tko je imao privilegiju da proba to kaže da je ostao zaprepašten kako otkida :D

A izbor između navedenih vozila: treba mnogo gledati, tražiti i biti strpljiv. Nema tu pravila. Ljudi rade grešku i donose odluku o kupnji samo gledajući šta je povoljnije a ne šta je u boljem stanju. A pri tom imaju velika i nerealna očekivanja od tog vozila.
 
Član
Kakve veze ima ako je neko dostavljac pice sa bilo cim ovde?
To govori o njegovom materijalnom stanju?
I isto to tebi daje za pravo da ga vredjas na osnovu toga?
Ocekujes savet a vredjas ljude koji imaju razlicito misljenje od tebe, ima ih ovde jos takvih kao ti.
Cemu to vodi?
Razumeo bih da si balavac od 15 godina ali pretpostavljam da nisi.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Član
Kakve to vozne karakteristike ima megan 1.5dci ili 308 1.6hdi ?
Ja i nisam rekao da imaju.
Po meni ako se gleda klasa. P207 ima cvrscu sasiju, manje se uvija od Polo-ove, takodjer auto ima bolji osjecaj kroz volan. Sjedista udobnija nego u polo/golfu. VW po meni pravi katastrofalna sjedista, neudobna.
Golf uzitak- Ne znam po cemu, nije udoban, nije nesto pretjerano stabilno auto, uvija se. Praktican da. Ima drugih vozila koja su komfornija, agilnija...
Po meni 1.4 hdi je iznenadjujuci motor u pozitivnom smislu.
Dizajn unutrasnjosti po meni realno VW . P207 kada zatvaras vrata isto lim od lim kao da nema kedera.
Novi pezoi su mi lijepi, ali sranja rade sa dizajnom table tacnije pozicija instrumenta i volana.
 
U kratkom vremenu sam vozio i Megana i 6icu, pa mogu da primjetim da se Golf bolje vozi. Krenimo od toga da je 3x pregledniji od Megana. Mjenjac dosta lakse ide u brzine, precizniji je i ima kraci hod. Dosta bolje lezi u krivinama. Za udobnost ne mogu nista reci jer Golf je bio na 17kama pa je osjetio svaku rupicu ali sjedista su lijepo profilisana i dobro se sjedi u njima. A sto sam rekao da je uzitak voziti Golfa sa grijacima u sjedistima, navigacijom, parking senzorima i kamericama,... jeste. Stvarno imas osjecaj da si u automobilu vece klase. Ne favorizujem Golfa, i Megan je odlican automobil. Prelijepo izgleda, ima veci gepek, ekonomicniji motor, jeftiniju nabavnu cijenu, ... A sto se tice 207ice imao sam priliku da je vozim i jeste bolja od Pola u toj klasi, vrata su enormno velika pa kad pokusavas da ih otvoris na parkingu a automobil stoji do tebe moras se provlaciti na sjediste, da ne napominjem onaj ko hoce da sjedne nazad nema sanse (pricam za model sa 3 vrata). Takodje jako lijep automobil i odlicno uradjen unutra. Sa tim 1.4 HDI motorom stvarno smjesnu potrosnju ima, al da mu fali snage, fali. Nisam pristrasan, ne vozim automobil od 200 konja nego objektivno govorim.
 
Član
Srešćeš ti mamlaza jednom, a za ovo drugo, blage veze nemaš o čemu pričaš. Navozao sam se i napopravljao auta koja ni vidio nisi, a čime se sve bavim zna dosta ljudi sa ovog foruma, a i mnogi me lično poznaju. I da, na tvoju žalost, vozao sam sve generacije Gnjolfa raznih snaga i motora, isto tako i Megane-a. Za 308 to već ne mogu reći, vozao samo jednog. I da, kompetentan sam da dam mišljenje da su sva 3 govno sa dizelskim motorima, nit' idu, nit' ima kakvog užitka.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Ma hajd da te sretnem u tim Laktasima ;)
Ajd bo zbog toga smo i propali, sto se svaki debil u sve razumije. ma ja ti sigurno vozis kola sa 200 konja pa ti nista drugo i ne ide. Hajde omasi malo moju makar jednu temu.
Ne 200 već 210.
Koliko vidim, debil te napravio i ograničio kao terasu.
Ja propasti ne mogu, a to što se ponešto razumijem u životu, dobro mi dođe.
Čime se bavim, skoro je pisano na forumu i nema potrebe više da tupimo ovdje, prvo malo prelistaj pa vidi sa kime ulaziš u polemiku.
Žao mi je, izvini, ne mogu se spuštati na tvoj nivo da ti crtam neke stvari, kupi auto koji hoćeš i neka ti je sa srećom, da ga se navozaš.
Pozdrav.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Član
Srešćeš ti mamlaza jednom, a za ovo drugo, blage veze nemaš o čemu pričaš. Navozao sam se i napopravljao auta koja ni vidio nisi, a čime se sve bavim zna dosta ljudi sa ovog foruma, a i mnogi me lično poznaju. I da, na tvoju žalost, vozao sam sve generacije Gnjolfa raznih snaga i motora, isto tako i Megane-a. Za 308 to već ne mogu reći, vozao samo jednog. I da, kompetentan sam da dam mišljenje da su sva 3 govno sa dizelskim motorima, nit' idu, nit' ima kakvog užitka.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
Ma kako mozes reci da ne ide mali automobil sa 110 konja. Da nema dovoljno snage ne bi ga ugradjivali u 407icu i c5icu. Da je slab bas bi ga stavili u tolike limuzine. Ispade ti pametniji od inzinjera. Svi kao voze neka bijesna auta a na putevima samo golf dvice cadjave.
 
Top