Golf 6, Reno Megan ili Pezo 308

Golf 6, Reno Megan ili Pezo 308

Ako je neko citao moju proslu temu znate o cemu se radi, ali neki ljudi su se umjesali i to je otislo skroz na drugu stranu. Molim vas da ne komentarisete vise ako nemate nesto reci u vezi teme. Znaci sta bi mi preporucili za 15000km od ova tri auta? i Zasto?
 
Član
Renault i Peugeot su ti dosta jeftiniji od golfa, mislim to godiste a po meni je 308ica najljepsa. Evo ovde imas test Megana i od 3:23 imas poredjenje Golfa 6ice i Megana.
 
Hvala puno, gledam da bi uzeo golfa sa 120 000 km(dajem primjer samo) kosto bi me barem 3-4000km vise od ovih francuza
 
Član
Mislim od francuza sa tom kilometrazom, znaci mora da je nesto pouzdaniji
Sam si rekao da pezo nikada ne moze biti kao golf, pa taman da je mladji 10 godina. Sam si rekao da je golf vrhunski automobil, htio to neko priznati ili ne...

Ne znam onda sto ti je francuz uopste opcija pri kupovini ako tako razmisljas? Nemoj zajebavati, ogranicen si ko pepeljara, kupi golfa i rijesi i sebe i nas muka.

http://mlfree.com/volkswagen-golf-6-2008-2013/
Evo prelistaj malo, ima dolje ispod rubriku kvarovi, pa eto nemoj se samo onesvijestiti :D
 
Bas si ogranicen.. mozda nemam para za dobru golf 6icu. pitam je l bolji golf 2010 sa 220 000 km il neki francus sa 120 000 isto godiste. to su otprilike iste pare u koje se ja uklapam
 
Razlika u kilometraži je 100000 km, zar treba pitati šta je bolje ?!
Iako u BiH ne vrijede ista pravila kao i u "ostatku svijeta" :D
 
Član
Bas si ogranicen.. mozda nemam para za dobru golf 6icu. pitam je l bolji golf 2010 sa 220 000 km il neki francus sa 120 000 isto godiste. to su otprilike iste pare u koje se ja uklapam

Ne ulazim u tvoje finansijsko stanje, ali mislim da ti razlika od 100k u kilometrima govori sama za sebe?
Isto tako po ovome sto si pisao za francuze, mislim da ces se ti prije zaletjeti i uzeti pregazenog golfa samo zato jer je golf, nego francuza sa 100.000 manje na satu. Ispravi me ako grijesim :D
 
Prijatelju u mom kraju kruze price da su francuzi losi tj da su prije bili i da su njemci 3 puta bolji i sa vecom kilometrazom, lijepo pitam da l ima neko iskustva. Nemojte me napadat i svadjati se ovde ako neko moze lijepo nesto da mi kaze ako ne nemoj nista ni da pise. necu da se svadjam
 
Član
Pa ako ti kažem da je taj HDI motor pouzdan ako ne i pouzdaniji od TDI-a, mislit ćeš da te lažem. A 308 je po meni 10 puta ljepša od Golfa, počevši od tog, dosta i pouzdanija.
Tu i tamo ćeš kod francuza naleteit na neke sitne elektronske bubice, tipa sijalica i slično, ali motorizacija je odlična. Al' eto, ja već vidim da si ti za Golfa
 
Da sam odlucio ne bi pitao, da imam novca da uzmem dobru sesticu sa malo kilometara naravno da bi je uzeo i to onu jacu od 140 konja, ovako gledam sta mi je bolje i trazim sad nekog francuza da je blizu mene al ne da je auto kuca nego covjek da prodaje svog pa cu otic provozat i javljam.
 
Član
Po mom misljenju drug, ako si toliko ljubitelj vw i golfa, onda ga trebas i kupiti.
Ili skupis jos novca ili sacekas da se pojavi neki povoljan, ili na bilo koji drugi nacin...
 
Top