Golf 6, Reno Megan ili Pezo 308

Golf 6, Reno Megan ili Pezo 308

Član
Evo ti iskustvi iz prve ruke o golfu hahha

Ne valja golf nista, kupi alfu:D:D:D

De neke uslove sta je bitno da li je benz dizel, koja godina, 2 4 vrata,...
 
Član
Jesi li razmisljao o Citroenu C4? Moze se naci za 15-16.000 dizel, 2012-13 god sa finom opremom.
 
Sto se tiče Golf-a imao sam priliku da vozim automobil i par prijatelja ga ima, nemaju nikakvih problema sa njim. Pogotovo ako je u nekoj boljoj opremi zaista je uzitak voziti ga. I ima bolji kvalitet materijala u kabini od sva tri ponuđena. Sto se tice Megana stvarno lijep automobil. Vozio sam onu verziju 1.5 dCi od 110 konjskih snaga i ide odlicno i ima malu potrošnju što je najbitnije. Ako budeš njega trazio samo gledaj da u opremi ima parking senzore jer se ništa ne vidi nazad. 308icu nisam imao prilike da vozim ali sam vozio 307icu pa ti mogu reci da imaju isti 1.6 HDI motor ako gledas modele do 2010, posle je usljedio redizajn. Trazi onaj motor od 109 konjskih snaga (ili 112 ako je posle 2010 model) jer odlično idu a ne trose puno. Sva tri automobila i motora su odlična, ako uzmeš Golfa računaj da će ti trošiti više goriva od druga dva ponuđena automobila ali će sigurno najbolje drzati cijenu. Moja preporuka ide za najmlađi i najočuvaniji primjerak sa najmanje kilometara. Sretno :)
 
Ne govorim kao ljubitelj ovog automobila nego kao neko ko je vozio i ostale automobile u toj klasi. Ovo je moje licno misljenje da se Golf bolje vozi od mnogih. Ko je vozio, zna sta pricam.
 
Član
Po čemu je to golf od ova 3 najbolji, bukvalno fejsliftana petica sa dodatkom 1.6 TDI motora
 
Ko je napisao da je Golf najbolji? Ajde procitaj ponovo tekst pa vidi sta sam rekao. Rekao sam da bira najmladji i najocuvaniji primjerak sa sto manje kilometara.
 
Hvala ti, volim kad cujem od nekog ko je vozio neko od auta. Nemoj se svadjat sa ovim baksuzima i proslu temu mi upropastili. Sta on zna sta je uzitak voziti, vozi 206 pezoa hahahahah
 
Član
Za ovu cijenu bi prije ganjao nekog c5 2009-10 ili octaviu,bar su limuzine i udobniji od ovih autica,ili ako ciljas vec na francuza radije bi c4 uzeo maldji je od sva tri za ovu cijenu.Po meni najbolje da odes gdje prodaju auta,sjedes probas sva tri modela,bar 90% ljudi tako radi,ovako samo nagadjati mozemo,lijep ruzan nije udoban jest,sjedes probas imas valjda slifa za auto,koje ti najbolje lezi uzmes..ako imas porodicu ja ti predlazem opet kakvu limuzinu uzmi ako si mladji onda uredu,cak i audi a3 2010 po toj cijeni imas.
 
Top