Golf 6, Reno Megan ili Pezo 308

Golf 6, Reno Megan ili Pezo 308

Član
Neka Miljutina, vi ste krivi, sto ove nove clanove koji dodju samo da pokupe koji savjet ili poprave auto preko foruma gotivite i trudite se k'o da vam se placa, ko ih jebe, treba ih nagovoriti da zajebu auto pa da im nikad vise ne naumpadne popravljati auto preko foruma.
Stalnim aktivnim clanovima koji nisu dosli samo da poprave auto treba pomoci. Ostali ko ovaj Miljutin odjebitee lagano.
 
ma samo golf 3 ABF
Ma dobro Golf je Golf jebi ti to. :)

Ali sta sam htio reci.
Ja sam imo u garazi BMW 740i skoro novog sa full opremom i Smarta sa full NEopremom.
U Pariz sam sa Smartom isao (Zenu zaprosit) a ne sa sedmicom. Zast? Zato sto je u tom trenutku bilo bolje auto za taj grad.
I opet bi radije sa Smartom ili Fiatom 500 isao u Pariz nego sa nekim Tenkom.
Isto tako sta je bolje svabo ili francuz? Za mene su svi dobri.
Vozio sam i Renault Megane II Grandtour 1.5 dci, za mene super auto i extra motor. I ako sam prije 1.5 motora vozao samo V8 BMW-e.
Najbolje auto je novo auto.
 
Covjek koji vozi B klasu se usudjuje da kaze kako se Golf lose vozi. Pa ti da ista znas o tome kako se nesto ponasa u voznji i sta je uzitak voziti ne bi vozio B klasu. Ljepse se autobus vozi nego ta B klasa.
 
Član
Covjek koji vozi B klasu se usudjuje da kaze kako se Golf lose vozi. Pa ti da ista znas o tome kako se nesto ponasa u voznji i sta je uzitak voziti ne bi vozio B klasu. Ljepse se autobus vozi nego ta B klasa.
Sada ce vjerovatno da zaboli, ma da mi nije bio cilj.
B klasa - bolja izolacija od golfa ( iako joj je oblik kabastiji) , kvalitet materijala bolji, ne znam ja kome se gule prekidaci. Sjedista udobnija. Motor mirnije i tise radi nego 1.9 tdi. Uzmi uporedi samu kasetu, na golfu komad plastike, b klasa soft touch materijal. U opremu ne bi da zalazim. Ima vise osjecaja na volanu. Lafete, zadnji most neprobojni. DMF duze traje(nema problema), nema problema sa podmazivanjem turbine kao TDI motori. Sigurnije auto. Smijesno porediti ova dva vozila ali eto. Smijesno je porediti VW grupaciju sa Mercedesovom ali eto.
Taj golf nije ni pocemu uzitak, auto je tupo nema osjecaja. Ali kad srastes i malo se dublje spoznas tehnike voznje, skontati ces o cemu pricam. B klasa cak ima sistem koji podsjeca na "elektronski sper" ne znam sta dalje da ti pricam. - Ako se ne varam Golf GTI mk5 ili mk6 dolaze sa ovim. - Ako se ne varam Golf 7 gti nema pravi sper, dok Hyundai i30N dolazi sa pravom sper ili ti ga LSD
Provozaj BMW 1 seriju, vidjeti ces koliko je manje "tupo" auto na komandama za razliku od golfa. Auta koja nisu tupa na komandama to je uzitak.
Ali golf nije ni udoban a i tup . Ja stvarno ne vidim sta je nekome uzitak. Mozda si vozao tutu po kuci, pa kada si sjeo u golfa koji ima bolju opremu jer je to inace seljacki san pa se osjecas mocno. A tu opremu ima svako drugo auto.
 
Poslednja izmena:
Meni je B-Klassa bila do jaja.
Necu Golfa da ponizavam. Brojevi prodanih primjeraka kazu dovoljno da auto valja.
Meni je B-Klassa opet bila bolja.
 
Član
Meni je B-Klassa bila do jaja.
Necu Golfa da ponizavam. Brojevi prodanih primjeraka kazu dovoljno da auto valja.
Meni je B-Klassa opet bila bolja.
Golf je da se ne varamo pristojno auto, ali nije nista Ha hu poseban. Da mozda je fin all rounder, sa pristojno -do jeftinim odrzavanjem. Ali da je neki uzitak ne.
Cak ako se Poredi Golf plus i B klasa. Na golfu je taj motor samo ubacen. Dok je kod Mercedesa skoro pa horizontalno postavljen. Naravno sto doprinosi stabilnoscu, niskom centru gravitacije i naravno povecanoj sigurnosti putnika.
Ipak ako se prisjetimo Megane RS ponizio Golfa GTI kao i mnoge druge.
 
Top