Golf 6, Reno Megan ili Pezo 308

Golf 6, Reno Megan ili Pezo 308

Član
Sad da mu kazes da Ford Focus ima bolju sasiju i upravljanje od Golfa. opet ce da lupa, ili da je fiesta 10x zabavnija za voziti od umrtvljenog Pola.
Samo cekam da izjavi i da je Volvo losiji od VW sto se tice kvaliteta materijala i opcenito.
 
Član
Aaa jebo lud zbunjena,lik voli VW i nabacio jos 2 auta eto da se ima sta komentarisati ovdje,i kazes eto uzmi 308 nece hoce golfa 6 ljepsi mu i tu se nama da doznanja sta hoce.
Druga stvar 5 postova za ova 3 auta i lik kupi drugo auto,heh neko nekog jebe ovdje.
Trece nikad ne bi uzimao sepete te,jedino ako sam momak i nemam porodicu,ne znam cijenu te 5-ice ali dodao bi jos jednu hiljadu i kupio kakvog audija il mercedesa nek je starija malo godina.
 
Da l se Megan rs volje vozi od GTI ne znam nisam ni jedno vozio, al da se golf 6 bolje vozi od Megana III , to znam jer sam oba vozio. I to ne samo provozao nego vozio dosta kilometara. Sto se tice B klase nisam je vozio, al sam vozio Opel Zafiru, Citroen Xsara Picasso i Vw Touaran. To je sve ista klasa i znam kako je kad se sa takvim autom udje brze u krivinu a kako je kad se udje sa ovim golf-om.
 
Golf 1.6 TDI je dobar kao svakodnevni auto koji štedi gorivo i dobro drži nerealnu cijenu, U tome je stvarno dobar. A užitak i osjećaj vožnje u tom autu je = 0. Isto vrijedi i za 2.0 :D
 
Član
nesto se jedva cujes od buke guma dok pricas ahahha gnjolf
kvalitetni materijali sve do visine bradavica ispod bradavica, tvrda plastika

Buka guma zavisi od gume na autu, znaci golf je dobro auto cim se ne cuje motor i strujanje zraka :D Sad mi navedi koje auto nema losu plastiku na dojnjem djelu istrument table ja su svakom kojem sam se vozio dole je ta krckava plastika. Samo znam da su starija auta su imala kvalitetnije plastike neko ova danasnja :)
 
Član
Buka guma zavisi od gume na autu, znaci golf je dobro auto cim se ne cuje motor i strujanje zraka :D Sad mi navedi koje auto nema losu plastiku na dojnjem djelu istrument table ja su svakom kojem sam se vozio dole je ta krckava plastika. Samo znam da su starija auta su imala kvalitetnije plastike neko ova danasnja :)
Naravno da djelimicno zavisi od gume, ali zavisi dosta i od izolacije. Dobro znas da pojedina auta imaju bolju zvucnu izolaciju od drugih. Ima auta koja su dobra do visine kukova.
Eto ti ga prvi volvo
 
Poslednja izmena:
Super Moderator
Megane 3 se bolje vozi od golfa 6 duplo. Golf 6 je generalno bolji auto od tog megana i to je to
 
Top