golf 4 TDI 4 Motion

golf 4 TDI 4 Motion

Član
Znak ostaviš kako jest a masku u crno ili ništa ne diraj, ali vidjećemo ovu ps preradu sa farovima možda bude ležala neka druga kombinacija ;)
 
darko13 je napisao(la):
Znak ostaviš kako jest a masku u crno ili ništa ne diraj, ali vidjećemo ovu ps preradu sa farovima možda bude ležala neka druga kombinacija ;)

a vidio sam kod ovog jednog momka isto bijela boja samo kod njega je audi a3 i sve je matirao, abila maska komplet hrom i super izgleda tako da sam i ja kontao da odradim tako jer nemam nista na autu hrom vise osim ta dva znaka i malo me nerviraju iskreno:D
 
bobom4Motion je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
Znak ostaviš kako jest a masku u crno ili ništa ne diraj, ali vidjećemo ovu ps preradu sa farovima možda bude ležala neka druga kombinacija ;)

a vidio sam kod ovog jednog momka isto bijela boja samo kod njega je audi a3 i sve je matirao, abila maska komplet hrom i super izgleda tako da sam i ja kontao da odradim tako jer nemam nista na autu hrom vise osim ta dva znaka i malo me nerviraju iskreno:D

Moze li ovako,nabrzaka sam reko zuri ti se,malo je lijevi far krivan.
 

Prilozi

  • 090609114054.jpg
    090609114054.jpg
    171 KB · Pregleda: 80
bobom4Motion je napisao(la):
thefukara je napisao(la):
al' si ga ps-ov'o, svaka čast :cool:
(ja i dalje navijam za to da se znak ne dira. ;) )

pa i ja nesro sad razmisljma dal da to radim ili da ostavim samo znak ili da ne diram nista u trilemi sam:lol:
evo ga spusten,tamni farovi i mat crna maska.

thefukara je napisao(la):
al' si ga ps-ov'o, svaka čast :cool:
(ja i dalje navijam za to da se znak ne dira. ;) )

hehe hvala duze ;)
 

Prilozi

  • 090609114237.jpg
    090609114237.jpg
    268,1 KB · Pregleda: 54
dewillrock je napisao(la):
bobom4Motion je napisao(la):
thefukara je napisao(la):
al' si ga ps-ov'o, svaka čast :cool:
(ja i dalje navijam za to da se znak ne dira. ;) )

pa i ja nesro sad razmisljma dal da to radim ili da ostavim samo znak ili da ne diram nista u trilemi sam:lol:
evo ga spusten,tamni farovi i mat crna maska.

thefukara je napisao(la):
al' si ga ps-ov'o, svaka čast :cool:
(ja i dalje navijam za to da se znak ne dira. ;) )

hehe hvala duze ;)



hvala drug za ovo al ipak mislim da cu ostaviti znak a masku u mat, a sta bi sa zadnjim znakom pihh najbolje da ga skinem i masku bez znaka i to bi bilo to:D:D
 
bobom4Motion je napisao(la):
dewillrock je napisao(la):
bobom4Motion je napisao(la):
thefukara je napisao(la):
al' si ga ps-ov'o, svaka čast :cool:
(ja i dalje navijam za to da se znak ne dira. ;) )

pa i ja nesro sad razmisljma dal da to radim ili da ostavim samo znak ili da ne diram nista u trilemi sam:lol:
evo ga spusten,tamni farovi i mat crna maska.

thefukara je napisao(la):
al' si ga ps-ov'o, svaka čast :cool:
(ja i dalje navijam za to da se znak ne dira. ;) )

hehe hvala duze ;)



hvala drug za ovo al ipak mislim da cu ostaviti znak a masku u mat, a sta bi sa zadnjim znakom pihh najbolje da ga skinem i masku bez znaka i to bi bilo to:D:D



ma najbolje je masku bez znaka i u mat crnu ja mislim da bi to najbolje odgovaralo..
 
ma najbolje bi bilo da ja kupim masku bez znaka i u mat da je ofarbam i onda skinem i sa gepeka znak i super, ili za sad samo da ostavim znak ,a maska u mat, al i ja napravi polemiku od ovog :lol::lol:

oo svaka cast na trudu;) mislim da ce ipak ici kao ovo gore vise mi se svidja nego sve mat, ai zmigavci su mi crni:) ajd sutra ce napokon to biti sve gotovo pa cu slikati i staviti da se vidi sta smo uradili:icon_biggrin::icon_biggrin:, jos da ga spustim i to bi bilo to:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
2290_0.jpg


0607eurp_06z+2004_Volkswagen_R32+Front_Side_Driving_Track.jpg


crna maska bez znaka - slike.
 

Prilozi

  • 2289_0.jpg
    2289_0.jpg
    38,5 KB · Pregleda: 2
  • 0607eurp_06z+2004_Volkswagen_R32+Front_Side_Driving_Track.jpg
    0607eurp_06z+2004_Volkswagen_R32+Front_Side_Driving_Track.jpg
    37,9 KB · Pregleda: 6
evo opet malo update postavljeni farovi i xenoni 6000k i led zmigavci nisu slike najbolje, jer je slikano sa tel:D
 

Prilozi

  • 072410181445.jpg
    072410181445.jpg
    219,1 KB · Pregleda: 28
  • 072410181306.jpg
    072410181306.jpg
    157,7 KB · Pregleda: 61
  • 072410202424.jpg
    072410202424.jpg
    297,3 KB · Pregleda: 34
  • 072410202520.jpg
    072410202520.jpg
    387,9 KB · Pregleda: 48
Top