golf 4 TDI 4 Motion

golf 4 TDI 4 Motion

Limp je napisao(la):
e druze gdje si nabavio ove led zmigavce? inace super ti je auto! ;)

sve je nabavljeno u njemackoj, a kostaju sve zavisi od 20,25 ili 30eura kako kod koga nadjes, mene su izasli 25e

elvirjahic je napisao(la):
Fino legli ovi farovi i xenoni;);)

hvala:icon_biggrin:

enesss je napisao(la):
koga briga kvalitet slike,vidi se da je golf lijep ;) , odlicno sjeli xenoni , samo tako dalje ;)

hvala trudim se da to fino izgleda, a sto se tice slika ma lose su skroz al uglavnom vidi se sta treba:D

Schumi je napisao(la):
Dobro je napreduje se fino samo tako nastavi :cool:
hvala:icon_biggrin:
 
M A R E X je napisao(la):
Fino je sve leglo,sad jos masku i znak da pljusnes u crno ili da uzimas bez znaka... ;)

pa najvjerovatnije da cu uzeti bez znaka al necu je farbati u crno jer se ne bi dobro ukopila sigurno, vec sam pricao sa topicem oko toga da li bi valjalo:icon_biggrin:
 
Član
ja bi i onu bez znaka farbao u crno tj. sabo bi je montirao onakva kakva jste,je r ako bude bijelo izgleda ce pre zafarbano ;) opet kazem to je moje misljenje neko voli ovako a neko onako xD
 
M A R E X je napisao(la):
ja bi i onu bez znaka farbao u crno tj. sabo bi je montirao onakva kakva jste,je r ako bude bijelo izgleda ce pre zafarbano ;) opet kazem to je moje misljenje neko voli ovako a neko onako xD

a vidjecu kad se vratim iz svabije sta cu sa tim sad nemam vremena bas oko toga:D
 
M A R E X je napisao(la):
Kakav si ko cojek ? :D :D :D

ma ko coJek sam dobar ispiti me ubili pa sad malo odmor uzeo:p, a i pas me malo ubija tako da :p sve u svemu ok sam:) imam sad neke planove da radim na auticu ali jos ne znam kad tacno:icon_biggrin: kakav si ti ko coEk:D
 
Top