golf 4 TDI 4 Motion

golf 4 TDI 4 Motion

Evo da ozivim malo ovu zaboravljenu temu, jer sam imao drugih obaveza pa nisam imao kad da pisem na forumu, ali uskoro opet postajem aktivniji, a i slike stavljam za koji dan.pozdrav
 
nedzadr je napisao(la):
Nadam se da si golfa spremio za suncanijh dana drug :icon_smile:

Jesam drug samo nikako da stignem ubaciti slike posto i psa vodam po izlozbama ne moze se sve stici, ali uskoro stavljam i slike;)

aldintdi je napisao(la):
super su zmigavci dobar izbor!!!!!!!!!!!!

Hvala ;)








street reptile
_______________
seat Ibiza 1.9 TDI
 
Zoranic MNE je napisao(la):
top ti je Golf! Samo naprijed! :)

Hvala puno, nije nista odavno radjeno na njemu, ali uskoro imam neke planove, ali uvijek nesto iskrsne prece, kao i za slike koje sam obecao nikako da stavim:icon_evil:
 
nedzadr je napisao(la):
Heheh,i ja svog pripremam za ljeta, PS Golf ti goriiiii :cool:

Hvala, ma ne gori toliko uzivo koliko na slikama:lol: salim se malo, kazu da je dobar za sad:D

MTR je napisao(la):
samo stavljaj drug , White Supremacy :D

Ma stavio bi ja,a li nisam imao vremena jer mi je psa ujeo krpelj pa sam se zezao sa tim umalo nije uginuo, ali sva sreca izvukao se, sad nemam slika kod sebe, ali cim odem za vikend kuci stavljam, mada nema nekih velikih promjena, ali da ne bude samo tekst:D
 
ssa46598.jpg

ssa46602.jpg

ssa46600.jpg


Ovo su neke starije slicice, jer nemam novijih samo da malo osvjezim temu, jer nisam odavno bio aktivan, ali od sad se opet vracam:D
 
ArminM je napisao(la):
prelijepa cetvorka, jedno vece sam te sreo tamo prema granicnom prelazu, fkt prelijepa;)

Hvala puno,trebao si se javiti pa da popijemo nesto;) ma nije jos sve uradjeno sto sam zamislio, jer mi je u planu da mijenjam auto, pa mi je bzvz ulagati ako cu ga prodati na proljece:D
 
Član
bobom4Motion je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
prelijepa cetvorka, jedno vece sam te sreo tamo prema granicnom prelazu, fkt prelijepa;)

Hvala puno,trebao si se javiti pa da popijemo nesto;) ma nije jos sve uradjeno sto sam zamislio, jer mi je u planu da mijenjam auto, pa mi je bzvz ulagati ako cu ga prodati na proljece:D

kasno je bilo skroz, drzali su me na granici 40ak minuta, stao sam pred taxi bar da malo dodjem sebi,hehe a ti proleti opet:cool:
 
ArminM je napisao(la):
bobom4Motion je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
prelijepa cetvorka, jedno vece sam te sreo tamo prema granicnom prelazu, fkt prelijepa;)

Hvala puno,trebao si se javiti pa da popijemo nesto;) ma nije jos sve uradjeno sto sam zamislio, jer mi je u planu da mijenjam auto, pa mi je bzvz ulagati ako cu ga prodati na proljece:D

kasno je bilo skroz, drzali su me na granici 40ak minuta, stao sam pred taxi bar da malo dodjem sebi,hehe a ti proleti opet:cool:


Ma zurio sam imao neke obaveze:D


GTI FAN je napisao(la):
Fin golf,zanimljivo izgleda ;)

Hvala GTI FAN;), malo sam ga zapustio nisam nista radio novo,ali bice uskoro nesto ili novi autic ili nesto novo na golfacu:D
 
Top