golf 4 TDI 4 Motion

golf 4 TDI 4 Motion

Evo da se predstavim i u ovoj garazi, ako ima nekih gresaka izvinite unaprijed danas sam se tek registrovao:icon_rolleyes:
 
Početnik
lepa cetvorkica :cool: samo mozda su mi nekako malo previse prenaglasene crvene linije na felnama, ali to je samo moje misljene ;)
 
Član
To care... dosta lijepo... malo još sitnice popravit i bit će odlično...

Neka si otišao malo na stranu od onog standarda više, koji je iz dana u dan prerasta u skoro sve isto :)
 
Početnik
super golf, samo se slazem sa kolegana iznad mene koji su pisali za felge... i reci nam nesto vishe o autu, koja godina, koji motor, koliko je presao itd itd itd...
 
Član
super golf i meni se svidja crvena boja na felgama nisam dosad vidzao a lijepo mu stoji pravo ;)
 
Član
super autic, upecatljiv, reci nam nesto vise o autu, odakle si ti? Moj prijedlog bi bio da uzmes opruge -3 jer je malo previsok
 
BHT Ovisnik
kako je fin golf,da samo promjenis stope i malo ga spustis promjenio bi se upola
 
antrax je napisao(la):
To care... dosta lijepo... malo još sitnice popravit i bit će odlično...

Neka si otišao malo na stranu od onog standarda više, koji je iz dana u dan prerasta u skoro sve isto :)

pa ja volim da imam ono sto nemaju svi da ne bude isti kao svaki drugi golf, ima jos toga dosta da se radi na njemu ovo je tek pocetak, a hvala za takvo misljenje:)

gaga je napisao(la):
ovo su 16'' felge na njemu...
tebi treba nesto mnogo vece :D
17 minimalno


ovo su 17 225 45 samo sto nije spusten jos, ali razmisljam o tome, ali imam problem jer i brat vozi pa ne pazi bas o tom mnogo da li zapinje ili ne, da se ne ponavljam vise objasnjavao sam koji je razlog sto jos nije spusten

nodiash je napisao(la):
Dobar golfers...da je moj ja bi ipak isao bijeli rub umjesto crvenog al nije ni ovo loshe ;)

Rub je crveni iz nekoliko razloga,razmisljao sam i o bijelom rubu ali ipak ja volim da budem malo drugaciji od ostalih:123: jos treba da se dodaju neki crveni mali detalji na njemu na zadnje sajbe poput malih naljepnica sa logotipima proizvodjaca sportske opreme za automobile
 
Top