golf 4 TDI 4 Motion

golf 4 TDI 4 Motion

Član
Ma prelijepo auto, sve s ukusom rađeno.. Koliko % su ti folije i kako si zadovoljan? Kad bi opet radio bi li tamnije htio ili je ok ?
 
Član
O prijatelju, pa kako je!? :D

Sta reci, kad vec planiras mjenjati kola, vec da to ponovo bude neki iz wagen klase al' ako nista bar za klasu bolje, srecno i nadam se skorijem susretu ! ;););)
 
Schumi je napisao(la):
Ma prelijepo auto, sve s ukusom rađeno.. Koliko % su ti folije i kako si zadovoljan? Kad bi opet radio bi li tamnije htio ili je ok ?


ja sam prezadovoljan sa folijama, zatamnjene su 20 posto, ne treba tamnije uopste, samo jednom me zezala policija zbog folija i to kad je bila neka akcija zbog neke pljacke na benzinskoj, a tad sam prolazio, jer sam vozio psa na izlozbu, a kako iamm staforda bio je kavez u gepeku pa su oni pomislili da ja nesto vozim sto je ukradeno i tad su me driblali i poslali na vanredni tehnicki i kao moras da skida i nisam skinuo platio kaznu 40km i to je sve, i troskove tehnickog naravno ;), Folije mi je radio Basta i nema nigdje ni jednog baloncica nista se ne vidi da je radjeno, imam ih vec sig vise od dve godine i prezadovoljan sam, sto kazu mnogi koliko para toliko muzike;)


bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobar, samo taj znak ukloni zadnji ;)

Ma imao sam ja u planu da skidam zadnji brisac i uklonim znak zadnji i zatvorim brave, ali nemam pojma nije mi se to nesto svidjelo, pa sam ostavio ovako;)

M A R E X je napisao(la):
O prijatelju, pa kako je!? :D

Sta reci, kad vec planiras mjenjati kola, vec da to ponovo bude neki iz wagen klase al' ako nista bar za klasu bolje, srecno i nadam se skorijem susretu ! ;););)

Gdje si Mrex brate, pa vidjecemo se uskoro;), a sto se tije auta koji dolaze u obzir su audi a4 karavan 3.0 tdi 2006 i bmw 320d m optika isto 2006godiste

Zaboravio sam da se zahvalim Schumiju ;)
 
Član
Limpi je napisao(la):
Super legle, :cool: samo makni taj zahrdali okvir tablice ;)

slazem se za tablicu...skini to i zalijepi je cime bit ce puno bolje...;)



bas je unikatan svidja mi se ova crena boja na felgicama ali ako budem imao vremena uradim ti u PS sa bijelim obrucovima mada i ovako je bas super za tablicu sam ti reko i ovaj znak na gepeku ukloni a prednji ostavi ili uradi carbonom....;)
 
nermin suljagic je napisao(la):
lijep golfonja,saamo naprijed...bijela boja je trend! ;)

Hvala puno;)



soffa je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
Super legle, :cool: samo makni taj zahrdali okvir tablice ;)

slazem se za tablicu...skini to i zalijepi je cime bit ce puno bolje...;)



bas je unikatan svidja mi se ova crena boja na felgicama ali ako budem imao vremena uradim ti u PS sa bijelim obrucovima mada i ovako je bas super za tablicu sam ti reko i ovaj znak na gepeku ukloni a prednji ostavi ili uradi carbonom....;)




Haha to sam namjerno ostavio zahrdjalo, nije samo tablica vec i zadnji brisac:D:D:D, ajde ako budes mogao da mi odradis to sa bijelim obrucima, posto sam mislio farbati u mat isto sve samo mat
 
odlican auto! ima mi tata ovakvu,isto 4motion , TDI 136konjica, cupa ko blesava, kad je patosiram sve poispada iz ladica unutra :cool: malo hvali da CD player izleti kad se nategne :D
 
Zoranic MNE je napisao(la):
odlican auto! ima mi tata ovakvu,isto 4motion , TDI 136konjica, cupa ko blesava, kad je patosiram sve poispada iz ladica unutra :cool: malo hvali da CD player izleti kad se nategne :D

Hvala, ova ima 90konjica, ali isto tako cupa, ponekad pomislim da ima vise:D:D:D:D:lol:
 
Pozdrav za sve clanove BHTUNINGA , nakon duzeg vremenskog perioda tokom kojeg nisam ulazio na forum zbog nekih licnih problema:123:
 
Član
uu burazeru digo si temu staru skoro dvoje godine :icon_biggrin:
trebo si se prestavit u novim clanovima prvo :D

dobro dosao nazad,,,, šta je s golfom ?
 
Top