Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
joj koliko jarane ti napisa.... :D aBd sve bude kako treba do pocetka nove sezone.... pa da zacepis gubicu nekim sto pljuju... :cool:
 
Početnik
Dosli mjenjaci kod mene :icon_biggrin:

Na prvoj slici lijevo je reduktor i mjenjac od 4motion-a, a desni mjenjac je takodjer 6 brzinski (od TDI-a sa dugim brzinama) ali od prednjeg pogona. Iz TDI mjenjaca na prednji pogon bit ce slozene duge brzine u 4motion mjenjac koji ce ici na golfa.
Tu su jos posebno radjen i olaksan zamajac, pojacana korpa i lamela stage 4 od firme SPEC, alanser, hidraulicni cilindar od S3, i prednja desna poluosovina, i ostale sitnice.

Za nekih 10 - 15 dana cu dobiti i preostalo iz HR dok se zavrsi, znaci zadnji most za syncro golfa prepravljen za haldex pogon, na njemu haldex diferencijal, šaltung od S3, dodatke za nosace motora i mjenjaca, kardan od S3, i desni unutarnji zglob od S3, te zadnje zglobove i poluosovine od S3.

Sutra vec idem traziti da kupim prednju lijevu poluosovinu i unutarnji zglob 110mm od 6 brzina (jedan clan foruma je ponudio da to proda, ukoliko pasuje).

I gledat cu cim prije prepakovati brzine na ovim mjenjacima...













 
Član
Svaka cas drug!!!
Ja nisam redovno pratio forum u stvari nisam se prijavio davno tako da sam se mogu ti rec precito!!!!
Sreto dalje Golf je ZVJER!!!! :ferrari:
 
Početnik
iducu nedelju cu vjerovatno naletiti opet na pistu da jurim..
naime odlucio sam 'ebati mamu ovome mjenjacu (mislim na ovaj sto je sada na autu, ne ovaj cije sam slike stavio) sve dok ne pukne (a sigurno hoce kao i svi dosad), iz razloga jer se blizi tren (iako ima do toga jos mnogo mnogo priprema i sarafanja) postavljanja 6-brzinskog mjenjaca... a drugi razlog je sto je mjenjac na autu neispravan, ispada iz pete brzine cim se daje i pusta lagano gas, pa nikome nemogu da ga prodam kao takvog a nemam ga volje rastavljati i skidati sada... prema tome sad se konacno mogu zajebavati i trkati i kad pukne, to ce biti prvi put da mi se radi toga ne dize kosa na glavi :D :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top