Golf 2 GTD 59 kw - koliko vrijedi

Golf 2 GTD 59 kw - koliko vrijedi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da si citao sve teme i pratio od pocetka onda bi skontao jer se neki hvale kako im malo trose golfovi a idu kao metak i da mogu da urade generalke i farbanja za male pare. sve se moze ali sve ima i svoj izgled i kvalitet.
a poslednja recenica ima metaforicko znacenje dok nam budu golfovi po 20ak god i vise stari vredili kao suvo zlato a bolja auta drugih proizvodjaca podcjenjivana zbog nekih drugih faktora nikad mi necemo imat napretka
 
Član
lauda_bc je napisao(la):
da si citao sve teme i pratio od pocetka onda bi skontao jer se neki hvale kako im malo trose golfovi a idu kao metak i da mogu da urade generalke i farbanja za male pare. sve se moze ali sve ima i svoj izgled i kvalitet.
a poslednja recenica ima metaforicko znacenje dok nam budu golfovi po 20ak god i vise stari vredili kao suvo zlato a bolja auta drugih proizvodjaca podcjenjivana zbog nekih drugih faktora nikad mi necemo imat napretka

Apsolutno;)
 
Nekom vrijedi nekome ne...
Ja sam recimo svoga golfa platio 3.5milje prosle godine i to 1.6benzinca
99% ljudi mi je reklo da nisam normalan,ali jbg.ja znam zasto sam ga uzeo i znam sta sada imam i meni nije bilo puno,covijek da je rekao 4 dao bi mu bez razmisljanja...jer je na autu tvornicka boja,tvornicko 99%dijelova od podvozija do interijera,exterijera...ma svega garaziran i sa 150.000km

Koliko vidim i tvoj je jako dobar...ne daj ga ispod 3milje...svaki artikal ima svog kupca...naletit ce i tebi jedan poput mene ili slican fanatik vw golfa 2 kojem nece biti bitna cijena nego auto koje se prakticki nemoze vise kupiti...Ima njih pun pik-ba ali 90%nije ni G od Golfa samo strpljivo i sretno u prodaji;)
 
Član
zilla_ je napisao(la):

Ja kad sam kupovao svog golfa bio se zalijepio za jednu FIESTU 2001 godište i bila je jeftinija par stoja od moje dvice... Ja sam ipak opet dvicu uzeo i nisam se pokajao :cool:

Što nisi sjeo/provozo Fiestu pa sjeo onda u Golfa ;) Ne znam kako poredite dvicu sa Alfom ili tom Fiestom... Dvica je kantušina (sem od ovih čunera za to svaka čast) sve ostalo je krš.

Jest OFF, ali se ovdje stvarno prelaze granice zdravog razuma :icon_mad:

Ovdje je Džin upravu, sa tim se slažem. Ti si kupio extra auto, uložio još dosta para i sada voziš brija auto, nema šta.
 
Član
Malo je danas dobrih golfova, i što valja ili ljude neće d aprodaju ili ga cijene baš.....al ako tvoj valja to će prava mušterija poznati, i ja ne znam za ove što pišu d aje golf star i nevalja što s eonda prodaju golfovi ako noketov 4100km npr....a znam ih još par u zadnjih godinu po toj cijeni...jer je to golf a ne ove skule šta raja prodaje...toliko od mene spameri ne zamjerite vozajte vi pežo , citroen i reno niko vam ne brani....:):cool:
 
Član
svako za svoje pare ima i svoje veselje. tako i to svako kupuje ono sto hoce ali pricamo o nekoj realnosti. nisam ljubitelj alfe ni najmanje ali me niko ne moze ubjediti da je golf dvojka u rangu ili bolji od 156ice. i od drugih marki. to je samo stvar navike. samo proci ce i taj period pa ce valjda neko drugo auto zamjeniti famoznu dvojku. :icon_smile:
 
Član
lauda_bc je napisao(la):
svako za svoje pare ima i svoje veselje. tako i to svako kupuje ono sto hoce ali pricamo o nekoj realnosti. nisam ljubitelj alfe ni najmanje ali me niko ne moze ubjediti da je golf dvojka u rangu ili bolji od 156ice. i od drugih marki. to je samo stvar navike. samo proci ce i taj period pa ce valjda neko drugo auto zamjeniti famoznu dvojku. :icon_smile:

hoce buraz, trojka:lol::lol::lol::lol:
 
Član
tesko podbacila je u svakom pogledu. od kvaliteta pa nadalje. moje neko misljenje da bi to mogla da preuzme skoda fabia. jer i nje na nasim putevima ima kao golfova dvojki :D
 
Član
lauda_bc je napisao(la):
tesko podbacila je u svakom pogledu. od kvaliteta pa nadalje. moje neko misljenje da bi to mogla da preuzme skoda fabia. jer i nje na nasim putevima ima kao golfova dvojki :D

ee upravu si, ja skoda nemogu navuc kolko ih mogu prodat
 
Član
lauda_bc je napisao(la):
da si citao sve teme i pratio od pocetka onda bi skontao jer se neki hvale kako im malo trose golfovi a idu kao metak i da mogu da urade generalke i farbanja za male pare. sve se moze ali sve ima i svoj izgled i kvalitet.
a poslednja recenica ima metaforicko znacenje dok nam budu golfovi po 20ak god i vise stari vredili kao suvo zlato a bolja auta drugih proizvodjaca podcjenjivana zbog nekih drugih faktora nikad mi necemo imat napretka

Svaka cast ,sad sam te sve skonto,
 
Član
Kad ova trazi 8500 za cvaju,onda i za ovog GTD-a nije puno ni 5 :123: :123:
http://www.pik.ba/artikal/5569128/golf-2/
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top