Golf 2 GTD 59 kw - koliko vrijedi

Golf 2 GTD 59 kw - koliko vrijedi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kako mozete spominjati realnost a pricate o 3000km i vise, dajte ljudi dozovite se pameti,, mislim cast svakome, ali ako cemo pricati o realnosti i spominjati te cifre koje spominjete onda je to nesto drugo, ali realnost nije;)
 
Član
zilla_ je napisao(la):
Realno ni jedan golf 2 pa ni trojka ne vrijedi 1000KM s obzirom na starost al kod nas je standard takav pa su i cijene takve... Ljudi vole golfa dvojku jer ne moraju radit servis, samo mijenjaj ulje i vozi dok nešto ne crkne il ne otpadne s njega...

Mnogi kad pređu s dvojke na neko "novo" auto sa cca 200 000 km padnu u depresiju kad dođe vrijeme prvog servisa hahahah

Veliki potpis,bas sam ovako nesto i ja mislio reci..a za auo nista ispod 3000Km pozzz
 
Član
ma dvica gtd sa ovom opremom uvijek se moze lijepo prodati, 3000km mozes izvuci sigurno, na pik nahvali i mora otici.. npr evo za 1500km sta sam ja preprodao pod, lijevi krak i solje se morale mjenjati, bolje receno skoljku cijelu, jos dizel obicni..:D
 
Član
Moram malo utegnut branike, zamijenit zadnje šteke i još par sitnica odradit da sve bude kako treba i onda ide u oglase... Ispod 3 milje definitivno neću ići.... Gledao sam malo po piku i vidim većina tih interkulera ljudi cijene 3500+ KM a po slikama su u lošijem stanju od moje dvice....

Kod mene je sve fabričko na njemu, 100% fabrički GTD, duboki branici, sjedišta, centralna, servo volan ništa nije budženo i naknadno ugrađivano.... Naprijed su mu nove zimske gume a nazad stare godinu i nov akumulator...

Kako god ne dam ga ispod 3 milje pa taman mi istruho u avliji :cool:

Hvala svima na dobronamjernim savjetima :123:
 
Član
steke obavezno promjeni, ja kad sam golfa svog prodavao nije jedna steka valjala, pegla covjek ne radi ssteka i bog, jbm je ko da je 100km, a ne 7km..
 
Super Moderator
Golf 2 90 godiste il stariji i sta ja znam, 3000KM sa bruku km.... Alfa 156 2001 godiste 2 ruka, 180000km, 4000KM... Toliko o tome da golf vrijedi 3000, al kod nas je takva situacija pa sta bi
 
Član
allroad je napisao(la):
Golf 2 90 godiste il stariji i sta ja znam, 3000KM sa bruku km.... Alfa 156 2001 godiste 2 ruka, 180000km, 4000KM... Toliko o tome da golf vrijedi 3000, al kod nas je takva situacija pa sta bi



Sto si je kupovo kad si znao da je neces moci nikad prodati, nizakakve pare. Ako je nemozes prodati za 4000 onda ne vrijedi 4000 km, on ako dvicu proda za 3500-4000 onda vrijedi toliko. Toliko o tome koliko koje auto vrijedi.
 
Super Moderator
Franki je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Golf 2 90 godiste il stariji i sta ja znam, 3000KM sa bruku km.... Alfa 156 2001 godiste 2 ruka, 180000km, 4000KM... Toliko o tome da golf vrijedi 3000, al kod nas je takva situacija pa sta bi



Sto si je kupovo kad si znao da je neces moci nikad prodati, nizakakve pare. Ako je nemozes prodati za 4000 onda ne vrijedi 4000 km, on ako dvicu proda za 3500-4000 onda vrijedi toliko. Toliko o tome koliko koje auto vrijedi.

Uredu drug sto se svadjas sad :cool:
 
Član
allroad je napisao(la):
Golf 2 90 godiste il stariji i sta ja znam, 3000KM sa bruku km.... Alfa 156 2001 godiste 2 ruka, 180000km, 4000KM... Toliko o tome da golf vrijedi 3000, al kod nas je takva situacija pa sta bi

Znam brate al trebo si razmišljat prije nego si uzeo tu alfu.... sam znaš kad uzmeš takvo auto sa velikom kubikažom odma treba da budeš svejstan da si se tog trenutka "VJENČAO" s njim.... O održavanju tog auta ne treba ni pričat... Tebi nek ode bilo šta na elektronici ode ti 5 stoja i to ono da budeš sav sretan ako nađeš nekog da ti pronađe kvar.... Ja mogu sve mrtvo i živo zamijenit na golfu i čak ga i ofarbat za milju maraka :icon_twisted:

Imaš ti i feliciu koja je recimo 98 godište i možeš je uzet za 2500KM al golf 2 iako je stariji npr 10 godina je 100x bolje auto...

Ja kad sam kupovao svog golfa bio se zalijepio za jednu FIESTU 2001 godište i bila je jeftinija par stoja od moje dvice... Ja sam ipak opet dvicu uzeo i nisam se pokajao :cool:
 
Super Moderator
Alfa je kolegina, nije alfa moja, i kod njega je od 2006 godine!
Smijesno je porediti alfu 156 koja je mladja barem 10 godina od golf-a dvice... Ne potcjenjujem ja drug tvoje auto al takva auta se nikako ne mogu porediti.. 1.6 benzinac nije neki velik motor i ne trosi nesto puno.. al to je auto koje je ljepse puno od golfa, vece, sigurnije, novije...itd da ne nabrajam
Ti si pitao koja je vrijednost golfa, ja se nisam htio ukljucivati u raspravu znao sam sta ce biti al eto.. Imao sam ja dvicu nedavno dizela zutu, sva se raspadala skoro i otisla za neke 2000... Kolega gore govori toliko o tome koje auto koliko vrijedi... mijesate vrijednost auta i trzisnu cijenu auta
vrijednost je jedno, a cijena je drugo ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top