Golf 2 GTD 59 kw - koliko vrijedi

Golf 2 GTD 59 kw - koliko vrijedi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja sam napisao možda koliko vrijedi al svi mi znamo na šta sam ja ustvari mislio... Ako ćemo realno ne vrijedi ni 500KM al situacija kod nas je takva da GTD-a sa godinom proizvodnje 1989+ ne možeš nać ispod 3 milje...

Ja ti kažem da je ta alfa avion za mog golfa al i kažem ti da je to auto puno skuplje za održavat.... I taj 1.6 motor će ti uzet isto ništa 8l na otvorenom a po gradu će progutat i 12l... Ja sam vozio Twinga pa mi je po gradu trošio preko 8l, na otvorenom preko 6,5l....

Ovaj golf ide ko metak a na otvorenom neće uzet više od 5.5l a po gradu neće preć 8 kako god da voziš...
 
Super Moderator
Razumijemo se kolega o tome ti pricam, o vrijednosti, realnoj vrijednosti ;) a ne o tome koliko kosta, pa me kolega napao iznad :D odma sam ja razumio sta ti pitas i sta te zanima drug..kod nas je takva situacija u zemlji da golf toliko kosta, a kolika je njegova realna vrijednost to ovdje ne igra ulogu ;) tebi sretno druze s prodajom i nadam se da ces ga prodati za sto vise para :cool:
 
Član
sTA reci sretno s prodajom realno 500e a ostvarivo 4000km to je raritet vise se ne moze uvesti samo prekucati:D sve je stvar na kakvog budalu naletis jedno je sigurno na njemu ne gubis kad ga kupis i prodas:cool:
 
Član
zilla_ je napisao(la):
Ja sam napisao možda koliko vrijedi al svi mi znamo na šta sam ja ustvari mislio... Ako ćemo realno ne vrijedi ni 500KM al situacija kod nas je takva da GTD-a sa godinom proizvodnje 1989+ ne možeš nać ispod 3 milje...

Ja ti kažem da je ta alfa avion za mog golfa al i kažem ti da je to auto puno skuplje za održavat.... I taj 1.6 motor će ti uzet isto ništa 8l na otvorenom a po gradu će progutat i 12l... Ja sam vozio Twinga pa mi je po gradu trošio preko 8l, na otvorenom preko 6,5l....

Ovaj golf ide ko metak a na otvorenom neće uzet više od 5.5l a po gradu neće preć 8 kako god da voziš...


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: jeben vam taj metak
 
Član
:lol: pa dobro lose se covjek izrazio,,ipak je to tdi,,leti a netrosi vise od 6 llitara :icon_biggrin: mozda jeste metak za ove obicne dizele 1.6 ali druze to je daleko od metka ;)
 
Ja sam prije desetak dana kupio golfa2 1.6gtd 51kw,90god,4 vrata,tek reg. i za njega sam dao 3500km.Pa ti racunaj ako naidje neko slican meni za koliko ga mozes prodat :lol:.
 
Član
allroad je napisao(la):
Franki je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Golf 2 90 godiste il stariji i sta ja znam, 3000KM sa bruku km.... Alfa 156 2001 godiste 2 ruka, 180000km, 4000KM... Toliko o tome da golf vrijedi 3000, al kod nas je takva situacija pa sta bi



Sto si je kupovo kad si znao da je neces moci nikad prodati, nizakakve pare. Ako je nemozes prodati za 4000 onda ne vrijedi 4000 km, on ako dvicu proda za 3500-4000 onda vrijedi toliko. Toliko o tome koliko koje auto vrijedi.

Uredu drug sto se svadjas sad :cool:


Ma necemo se mi svadjati, i nemoj se naci uvrjedjen jer ovo nije nista osobno. Gledao sam Alfu u oglasu dobra je ona nema sta. Samo da joj nesto ode gdje da nadjem dio za nju u Hercegovini. Moze se naruciti, ali dio treba cekati, pa dok se promjene to i sve..... ;)
 
Član
Franki je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Franki je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Golf 2 90 godiste il stariji i sta ja znam, 3000KM sa bruku km.... Alfa 156 2001 godiste 2 ruka, 180000km, 4000KM... Toliko o tome da golf vrijedi 3000, al kod nas je takva situacija pa sta bi



Sto si je kupovo kad si znao da je neces moci nikad prodati, nizakakve pare. Ako je nemozes prodati za 4000 onda ne vrijedi 4000 km, on ako dvicu proda za 3500-4000 onda vrijedi toliko. Toliko o tome koliko koje auto vrijedi.

Uredu drug sto se svadjas sad :cool:


Ma necemo se mi svadjati, i nemoj se naci uvrjedjen jer ovo nije nista osobno. Gledao sam Alfu u oglasu dobra je ona nema sta. Samo da joj nesto ode gdje da nadjem dio za nju u Hercegovini. Moze se naruciti, ali dio treba cekati, pa dok se promjene to i sve..... ;)

Ti stvarno ne vidiš dalje od VW-a?
Baš posmatram u nekoliko tema, čim neko pipne VW, kao da te je lično napao:icon_question:
 
Član
Franki je napisao(la):
Ma necemo se mi svadjati, i nemoj se naci uvrjedjen jer ovo nije nista osobno. Gledao sam Alfu u oglasu dobra je ona nema sta. Samo da joj nesto ode gdje da nadjem dio za nju u Hercegovini. Moze se naruciti, ali dio treba cekati, pa dok se promjene to i sve..... ;)

da se odma zna, nisam zatucani fanatik niti jedne marke, ali druze nije u pitanju aston martin, nego alfa. ljudi nadju dijelove za egzoticne marke, a da ne mozes nabaviti za alfu. nije 96. godina pa da na taj nacin razmisljamo ;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Franki je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Franki je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Golf 2 90 godiste il stariji i sta ja znam, 3000KM sa bruku km.... Alfa 156 2001 godiste 2 ruka, 180000km, 4000KM... Toliko o tome da golf vrijedi 3000, al kod nas je takva situacija pa sta bi



Sto si je kupovo kad si znao da je neces moci nikad prodati, nizakakve pare. Ako je nemozes prodati za 4000 onda ne vrijedi 4000 km, on ako dvicu proda za 3500-4000 onda vrijedi toliko. Toliko o tome koliko koje auto vrijedi.

Uredu drug sto se svadjas sad :cool:


Ma necemo se mi svadjati, i nemoj se naci uvrjedjen jer ovo nije nista osobno. Gledao sam Alfu u oglasu dobra je ona nema sta. Samo da joj nesto ode gdje da nadjem dio za nju u Hercegovini. Moze se naruciti, ali dio treba cekati, pa dok se promjene to i sve..... ;)

Ti stvarno ne vidiš dalje od VW-a?
Baš posmatram u nekoliko tema, čim neko pipne VW, kao da te je lično napao:icon_question:


Ma vozao sam ja svakakva auta, od Fiata pa nadalje. Nisam ja imao samo Golfove ;)

emir_89 je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Ma necemo se mi svadjati, i nemoj se naci uvrjedjen jer ovo nije nista osobno. Gledao sam Alfu u oglasu dobra je ona nema sta. Samo da joj nesto ode gdje da nadjem dio za nju u Hercegovini. Moze se naruciti, ali dio treba cekati, pa dok se promjene to i sve..... ;)




da se odma zna, nisam zatucani fanatik niti jedne marke, ali druze nije u pitanju aston martin, nego alfa. ljudi nadju dijelove za egzoticne marke, a da ne mozes nabaviti za alfu. nije 96. godina pa da na taj nacin razmisljamo ;)


Ne znam kakva je situacija kod vas, ali ovdje je sve slabo.
 
Član
Šta je slabo Franki? Imaš dijelova za Alfe posvuda, od nuića do as auta. Nisu ni skupi, u prosjeku klasa.
 
Član
Ne mogu da vjerujem, 6 stranica, a naslov teme tako jednostavan :icon_smile:
zanima te koliko vrijedi, e pa to će ti reći pijaca, spremi se jedan dan , poranis i dodjes na pijacu pogledas ostale golfove kako se krecu pošto se koji proda itd i onda ti svog zacijenis na osnovu tih i onda ga prodaješ
pusti ti ovu pricu od nekog "xxx" koji vozi golfa dvicu pa on tebi govori jarane to vrijedi 4000-5000 KM ustvari on to samo tebi govori jer i on takvo auto voza.
pik ne gledaj dzaba, na piku je svaki drugi golf sa bolesnom cijenom ;)


i zapamti , nemoj da ti bude mjerilo CIJENA drugih golfova, nego nek ti bude mejrilo cijena za koju se prodaju ti neki golfovi ;)
 
Član
ma nema bolje auta od golfa dvice ide ko metak trosi ko zipo upaljac. ja znam slucaj gdje golf momku dao 20km da izadje u grad koliko malo je trosio i ustedio. :D imao sam golfa dvojku i slobodno mogu reci da je to auto samo kazna a ne neka puka sreca. to sto farbaju i rade generalke za par stoja pa bude ko cetkicom farbano to je nesto drugo. i dok god budemo gledali nizbrdo nikad necemo krenuti ka brdu :D
 
Član
lauda_bc je napisao(la):
ma nema bolje auta od golfa dvice ide ko metak trosi ko zipo upaljac. ja znam slucaj gdje golf momku dao 20km da izadje u grad koliko malo je trosio i ustedio. :D imao sam golfa dvojku i slobodno mogu reci da je to auto samo kazna a ne neka puka sreca. to sto farbaju i rade generalke za par stoja pa bude ko cetkicom farbano to je nesto drugo. i dok god budemo gledali nizbrdo nikad necemo krenuti ka brdu :D

Hebo mene svak ako sam ja tebe ista skonto sta si ti ovde napisao
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top