Golf 2 GTD 59 kw - koliko vrijedi

Golf 2 GTD 59 kw - koliko vrijedi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Planiram da prodam svog golfa pa me zanima koliko mogu uzet za njega... Inače auto je u dobrom stanju, nije truho, motor savršen.... auto je sa 4 vrata, šiberom, servo volanom, dubokim karambolkama i sl...

Inače, originalan je GTD sa interkulerom, 59 kw, turbina s vodenim hlađenjem.... 1990 godina proizvodnje....

Vidim ljudi za razne trulje uzimaju po 2 milje maraka tako da ne znam koliko ja da svog cijenim... Inače ja sam za njega dao 4400 prije 2 godine i u međuvremenu sam mu uradio motor i još dosta drugih zajebancija....

2qa1lko.jpg


23w16p1.jpg


15yng5.jpg


28sbp84.jpg
 
Član
Ako si ga ti platio 4400 prije 2 godine, srazmjerno tome ide i cijena, koliko godina je kod tebe, toliko hiljada je skuplji. Komotno traži 6400, tako bar svi rade.
 
Član
pa i konto sam radije ga ostavit u avliji nek truhne i nek mačke spavaju pod njim nego ga dat džaba... nebi ga ni dao ispod 3 milje jer iapk interkuler je a raja za obične dizele traže po 2-3 milje
 
Član
slusaj jarane, vozim istog golfa, isti motor ja ga platio 4550 prije 2 god, uradio mu limariju farbanje, motor radi kao sat a taj motor je extra, vozi cupa leti;), ja ga nebi dao ispod 3600, jer znam da nemogu povratiti ulozeno al nebi ga dao ni za djaba pozzzz
 
BHT Ovisnik
pa kako ih cijene ako je dobar kao sto izgleda mislim da u nas mozes dobiti 3500km sigurno,otiđi na pijacu u Sarajevu jedan vikend,plati 15km i zacijeni ga fino,mislim da cak i moze otici
 
Član
zilla_ je napisao(la):
pa i konto sam radije ga ostavit u avliji nek truhne i nek mačke spavaju pod njim nego ga dat džaba... nebi ga ni dao ispod 3 milje jer iapk interkuler je a raja za obične dizele traže po 2-3 milje

Drugo je šta budale traže, a drugo je prava cijena ;) Budimo realni, auto je staro 23godine :icon_rolleyes: Moj Mondeo 97 godina klima, urađena limarija i servisi otišo za 4000KM (sada bi vrijedio možda 2500-3000KM max) prije godinu dana ;) A to je auto za Golfa 2 da je trointercooler.. mislim da je to realnost..
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
zilla_ je napisao(la):
pa i konto sam radije ga ostavit u avliji nek truhne i nek mačke spavaju pod njim nego ga dat džaba... nebi ga ni dao ispod 3 milje jer iapk interkuler je a raja za obične dizele traže po 2-3 milje

Drugo je šta budale traže, a drugo je prava cijena ;) Budimo realni, auto je staro 23godine :icon_rolleyes: Moj Mondeo 97 godina klima, urađena limarija i servisi otišo za 4000KM (sada bi vrijedio možda 2500-3000KM max) prije godinu dana ;) A to je auto za Golfa 2 da je trointercooler.. mislim da je to realnost..

golf je golf...;)
 
zlajaaa je napisao(la):
zilla_ je napisao(la):
pa i konto sam radije ga ostavit u avliji nek truhne i nek mačke spavaju pod njim nego ga dat džaba... nebi ga ni dao ispod 3 milje jer iapk interkuler je a raja za obične dizele traže po 2-3 milje

Drugo je šta budale traže, a drugo je prava cijena ;) Budimo realni, auto je staro 23godine :icon_rolleyes: Moj Mondeo 97 godina klima, urađena limarija i servisi otišo za 4000KM (sada bi vrijedio možda 2500-3000KM max) prije godinu dana ;) A to je auto za Golfa 2 da je trointercooler.. mislim da je to realnost..

budimo realni, nisu budale oni sto traze tolike pare nego su budale oni koji prodaju auto za manje para nego sto mogu dobiti.
mani pametovanja, da imas ovog golfa bil ga ti dao za 1000 kad znas da mozes dobiti za njeg preko 3000 ?!
cijena po kojoj mozes prodati auto je prava i realna cijena! a za ovog golfa je i do 3500,00 KM
 
Član
pa najbolje je ako mozes druze prodat za 4000km ako nemozes spustaj do 3000 ;) mada mi nisu nikad bile jasne te cijene golfova i ljudi koji kupuju :icon_biggrin:
 
Član
I ja kad sam ga kupovao govorio sam da je puno za njega pljunut 4400KM al sam ga ipak kupio... Pogledao sam tada nekih 20 golfova i od tih 20 našao sam samo 2 da su 59 kw i da su očuvani... Zato mislim da još uvijek ima onih koji će fino platit dobrog golfa... Mislim nema mi logike odvest ga na autopijacu i dat ga za manje od 3 milje a likovi uzimaju toliko za obične dizele koji su očuvani kao ovaj moj golf...

Eto kod mene je oko 2 godina a za to vrijeme uložio sam u njega preko 2000KM... na njemu su nove gume sava s3, nov akumulator, motor urađen generalno, boš pumpa isto tako, servo pumpa i servo letva ubačeno od trice itd... Registracija mu ističe za mjesec i 10 dana tako da ću zbog toga morat malo spustit cijenu :icon_cool Al opet nedam ga ispod 3 milje...

Hvala svima na savjetima :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top