Golf 2 GTD 59 kw - koliko vrijedi

Golf 2 GTD 59 kw - koliko vrijedi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jest doduše, svako treće auto je punto.... Ovo kad su se granice otvorile uvezlo se more toga... Punto, Clio, pežo 206 i sl... Pitam ja ovog jednog mastora, reko "šta misliš o pežou 307, kontam da ga kupim" kaže mi on "neka tebi golf 2, nećeš nikad bit rahatniji" :lol:

Na kraju možda i ne bude ništa od prodaje jer zapelo mi je nešto oko uvoza kola tako da će golf najvjerovatnije još neko vrijeme ostat kod mene :cool:
 
Član
Nije ti majstor mislio na tvoj rahatluk nego na svoj. Sa dvicom si stalno i rado viđen gost :lol::lol: Mehanika stara 30 godina, većina nema ni alate ni dijagnostiku. "Mehaničari" uvijek preporučuju dvicu:D
 
Član
"Nije ti majstor mislio na tvoj rahatluk nego na svoj. Sa dvicom si stalno i rado viđen gost Mehanika stara 30 godina, većina nema ni alate ni dijagnostiku. "Mehaničari" uvijek preporučuju dvicu"

super si to rekao. preoteo si mi misli. jer dvicu preko telefona znaju popraviti a na novijem ne znaju sta ce kad nece da se otkljuca a kamoli sta vise
 
Član
Brane984 je napisao(la):
Kad ova trazi 8500 za cvaju,onda i za ovog GTD-a nije puno ni 5 :123: :123:
http://www.pik.ba/artikal/5569128/golf-2/


:lol: Daj ne ke:ajte ,ko je stavio ovaj oglas od vas :lol:
 
Član
ne mogu da vjerujem da se na 9 stranica naglaba oko cijene jednog od najcescis auta na nasim cestama, stavi cijenu koliko mislis da vrijedi naspram ostalih,
taman i da su ti svi rekli da stavis 1.000KM sigurno nebi to uradio!
da vozis neki raritet pa da nemas nikakvu orijentaciju u cijenama pa hajd...
 
Koliko ti mislis da vrijedi toliko ga i cijeni.Da je moja tema ja bi je zakljucao,jer je otisla u nekom drugom pravcu;)
 
Član
Golf 2 jean šes de, bog,otac,svetinja, isus,alah,buda ,s njim se vjerovatno moze mjeriti i citav univerzum :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top