Golf 2 GTD 59 kw - koliko vrijedi

Golf 2 GTD 59 kw - koliko vrijedi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
druze,pogrijesio si naziv teme,jer tebe interesuje koliko mozes dobit za to auto,a ne koliko vrijedi ;)

drug prije 2-3 mjeseca kupio jednog,plitki branici,nema servo,ima centralnu i alarm,alu felge 14-ke,fino ide,dobro ocuvan oko 3300KM
 
Legend
ja ga isto ne bih dao ispod 3500 kako god..
ja sam svog prodao za 4200 i mogu ti reci da ih je sve teze i teze prodat, al za nase uslove nema boljeg auta to je sigurno..
 
Član
nini je napisao(la):
slusaj jarane, vozim istog golfa, isti motor ja ga platio 4550 prije 2 god, uradio mu limariju farbanje, motor radi kao sat a taj motor je extra, vozi cupa leti ;), ja ga nebi dao ispod 3600, jer znam da nemogu povratiti ulozeno al nebi ga dao ni za djaba pozzzz

ArminM je napisao(la):
golf je to, dizel masina i jos leti

brat bratu ne bi ga dao ispod 5500km:D

Sve 5,auto i motor vrhunske kvalitete ali sto se tice da cupa i leti auto ode 14,5 sec do 100 kmh,nemojmo pretjerivati. :icon_biggrin:
 
GTI FAN je napisao(la):
nini je napisao(la):
slusaj jarane, vozim istog golfa, isti motor ja ga platio 4550 prije 2 god, uradio mu limariju farbanje, motor radi kao sat a taj motor je extra, vozi cupa leti ;), ja ga nebi dao ispod 3600, jer znam da nemogu povratiti ulozeno al nebi ga dao ni za djaba pozzzz

ArminM je napisao(la):
golf je to, dizel masina i jos leti

brat bratu ne bi ga dao ispod 5500km:D

Sve 5,auto i motor vrhunske kvalitete ali sto se tice da cupa i leti auto ode 14,5 sec do 100 kmh,nemojmo pretjerivati. :icon_biggrin:

13,2 0-100km/h je 1.6GTD 59kw-80ks
 
Legend
Nemojte previse u off ici, covjek je pitao jedno, ako nemate sta pametno reci, necemo sada o tome kako koje auto ide, koliko trosi i slicno, to nek on objasni ozbiljnim musterijama..
Auto ima sigurno dobar motor, opremu, i sigurno da vrijedi vise od 3000..
 
Član
to auto sam tim godistem vrijedi 1000 maraka ,, a posto je jedino u bosni golf 2 PET puta skopilji nego sto treba bit , ti stavi 4000 pa polako spustaj al ispod 3000 nedaj ;)
 
Član
Realno ni jedan golf 2 pa ni trojka ne vrijedi 1000KM s obzirom na starost al kod nas je standard takav pa su i cijene takve... Ljudi vole golfa dvojku jer ne moraju radit servis, samo mijenjaj ulje i vozi dok nešto ne crkne il ne otpadne s njega...

Mnogi kad pređu s dvojke na neko "novo" auto sa cca 200 000 km padnu u depresiju kad dođe vrijeme prvog servisa hahahah
 
Član
ti mozes staviti cjenu koliko hoces al bitna je cjena po kojoj ga prodas. pusti bacanje bombi kragujevki. ljudi bacaju bombe a ne vade osigurace. tako i ti stavi neku realnost. cjena auta je pala i to dobro. negdje oko 3000km +/- 100-200km. malo je onih koji trenutno nude kes. svi nude kokosi jaja sir kajmak a niko se ne masa sustece monete :D
 
Član
Na ovakvom vaktu ako ga prodas za 3000KM u kesu ti si na konju. Sad se auta za kes tesko prodaju u pola realne cijene, a kamoli za nesto iznad.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top