Ford Fokus 2.0 SVT

Ford Fokus 2.0 SVT

Član
Pogresno... :D Ja sam rekao da je u Sa sve poslije 22h bilo rezervisano za gasanje i kurcenje, a ti si rekao da je kubikaza proporcionalna kurcenju... znaci, skreces sa teme :p
 
Član
Pa dobro...znam ja da je poslije 22 rezervisano za gasanje....al opet mi nije jasno kakve veze to ima s pocetnicima ?....os reci da oni gasaju vise :D
 
Član
Ovaj ford,logicnije mi je da je presao 1.000.000,nego 100.000

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Pa najbolje da ja kao pocetnik sto imam vozacku da ne mogu u grad otici s autom i da moram nekog zvati da dolazi po mene koji ce mi onda vozačka. Sto se auta i snage tice sve je do coveka nisam nikad imao neko jako auto (golf 115ks i seat oko 130) ali volim kad ono.ima snage i kad moze preteći kao sto su golf.i seat obilazili a ne kao Corrado da molim boga hoće li il nece a i navodim da je sve do coveka koji vozi drug ima golf 6 2.0 140ks i bmw Gt ne znam koliko konja i nikad ga nisam vidio da gasa dok.imam drugova koji voze 1.6 golfa i ubi boga u njemu a on neće pa nece. Sto se forda tice ja ga ne bih dzaba još ovog ako sam.dobro razumio za americko trziste. Radje bih gledao nekog punta hgt pa.plin ubacio ili seat ibizu dizela od 96kw nego ovo ali do tebe je.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Član
za registraciju se moze srediti popust 50% u startu samo potrazi . kupuj auto prema dzepu divljanje ces se ohladiti kad ugledas kazaljku goriva i pocne pistat dobro provjeri sve pa i kompresiju i ulje(ima raznih dodataka pa auto ide malo kako treba) nek ti neko pogleda cijena je dobra ali radi reda spusti malo idi kod majstora nek ti kaze sve sta ne valja . i ja sam prije 3 godine bio u slicnoj situaciji sta god kupis nek je ispravno i ja sam gledao forda slicnog ali vlasnik me je odbio sretno sa kupovinom uzivaj malo u slatkim mukama izbora
 
Član
Druze spustio sam na 2.400:))
Vratite se unazad i pogledajte moje prvo pitanje,a i vaše ostale odgovore,otišli ste u drugom smjeru:)
Hvala momcima koji su se drzali teme.
 
Iskeno druze, ja to ne bih nikad kupio, radije uzmi vectru b i rahat. Vidi se da to auto nije bilo cuvano nikako, svo je iskvocano, izudarano, a cijena prejeftina.
 
Član
Samo kupuj kadd ti je vec olako spustio 900km, pusti ove ljubomore sa foruma. Ford je masina, nema puno ulaganja........
 
Top