Ford Fokus 2.0 SVT

Ford Fokus 2.0 SVT

Član
Sve se da sredit sto se tice limarije,nemas problema.pogledaj motor,mjenjac,reci nam koliki ti je budzet ako ima 5k kupis auto,registriras ii ulozis 1000 km ima sa bude ko bombona

Puno je bitnija stavka limarija nego motor, realno ovo auto koje on gleda je bas struhlo. Motor je najlakse zamjenit u biti motor je vani potrosna stvar a limariju je vec teze i skuplje, sad ne mislim ove nase majstore uradi ti limaruju kroz 2 godine auto jos gore. Sto ogi rece u ovih fokusa limarija bas nije za pohvalit.
 
Član
Bht strikes again!
Taj model je fantastičan jedina dobro poznata boljka su gornji nosači motora (ako ga upalis i zvekeće onda znaš šta je) osim tog dve koler ih imaju kao zimska auta (sa zimskim gumama su babaroga po snjegu).
Jedan ima preko 200.000 milja na satu bez problema.
Limarija neću komentarisati jer to se i da popraviti i to i sam možeš vidjeti stanje ali motor i Mehanika su odlični (pouzdani).
Ako te šta još zanima samo pitaj.
 
Član
U oglasu pise da je ovaj presao milion. Kakvih 100.000 rodjo.

Ford+plin = ):

Niti tebi, niti majci tvoj treba auto sa 170ks, a kamoli u ovakvom stanju

Send via Gameboy Color
 
Član
Danas idem kod mehaničara,ta kilometraza na piku ye fulana za nulu.
Davor-dijelimo mišljenje,sredio bih limariju,bitno mi je da je mehanika dobra:)
jest jako auto ,to stoji ,al nisam brzac ,nit zelim ubit koga,ali ne zelim ni tromo auto,ipak sam momak a ne djed:)
 
Član
LOL
Nisam ni ja brzac al ponese te ako imas viska konja :)
Znam iz iskustva.
Al et pamet u glavu


Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Član
Danas idem kod mehaničara,ta kilometraza na piku ye fulana za nulu.
Davor-dijelimo mišljenje,sredio bih limariju,bitno mi je da je mehanika dobra:)
jest jako auto ,to stoji ,al nisam brzac ,nit zelim ubit koga,ali ne zelim ni tromo auto,ipak sam momak a ne djed:)
...koji jos nije ni polozio

Send via Gameboy Color
 
Član
Da sam na tvom mjestu ne bi se zalijetao nigdje, samo slusati savjete starijih iskreno.. Imas auta u ponudi mozes da biras koliko hoces ovo je za mene previse posla a i ti si mlad.. Vise puta sam i ja tako htio kupiti neki krs sreca pa nisam.. Opet tvoja odluka znam da ti nista ne moze izbaciti tu zelju iz glave
 
Član
Prvo da i je sve uredu sa vozilom, zapitaj se da li ces ti to moci da odrzavas, placas registraciju i ostalo.
Ne znam kako ide za dijelove za forda, ali posto je Americka verzija da li su dijelovi razliciti, koliko su dostupni itd.
Ako znas da vozis ni 80 ks nije sporo.
 
Član
nisi ti jos sazrio za auta
Prvo registracija ce te izac 830 KM minimum
Farbanje, sanacija hrdje 1000 KM
gume 400 KM minimum
Plin ja mislim da ti je 1000 KM
pakne diskovi, mali/ veliki servis
Bujrum radi ti na njemu ali nadam se da imas obraza pa neces od roditelja traziti pare za sve to.
Ja se ne bi zalijetao zbog samo tih 170 KS, samo nemoj da te struzu sa zida.
A ako ga kupis mislim da ce ti biti pomalo zao jer 170 ks ne mozes nigdje iskoristiti na legalan nacin.
nemoj kupovati lesa vise ce kod majstora visiti a sve to kosta
 
Poslednja izmena:
Član
Kod nas u BiH podhitno treba uvest da pocetnici ( min 2godine iskustva ) ne smiju voziti auto jaci od 100ks.desava se upravo ovo sto citamo u ovoj temi, kupi posto po to auto sa sto vise ks,nije bitno je li tehnicki ispravan, ima li dobre gume i slicno, i onda se uputi na cestu, pa se poteze,kurci vako nako. Poslije cujes izginuo, ubio nekog i slicno
Isto vazi i za ove djecake i djevojcice od ovih tajkuna, samo eto sto oni imaju ajmo reci ispravna vozila



Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
Član
ne moze se vise normalna tema otvoriti ,nigde nisam napisao da cu letit po tuzli sa njim,nigde nisam napisao da cu ubijat narod,ljudi sta vam je,cim oce neko nesto jace da kupi a mlađi je odma je ubica hajvan i slicno,pitao sam vas o stanju auta a ne o vasem misljenju kako cu ga voziti:)
 
ne moze se vise normalna tema otvoriti ,nigde nisam napisao da cu letit po tuzli sa njim,nigde nisam napisao da cu ubijat narod,ljudi sta vam je,cim oce neko nesto jace da kupi a mlađi je odma je ubica hajvan i slicno,pitao sam vas o stanju auta a ne o vasem misljenju kako cu ga voziti:)
Ljudi su upravu druze.. ja sam prve dvije godine nakon polaganja vozio 43 kw auto i vjeruj da je bolje imati nesto sto manje trosi ma kako islo i manje se kvari za iste pare nego nesto sto ima 170 ks i moras svakodnevno 50 km sipat i vjecno na servisu biti..
 
Top