Ford Fokus 2.0 SVT

Ford Fokus 2.0 SVT

Član
Jadni ste,sami odvodite temu u pogresan smjer,hvala momcima koji su se konkretno drzali auta , a ne mene i moje voznje.
Davor_ hvala puno na odgovorima :)
Auto nisam uzeo,nije mi bitno bas tih 170ks
Ali mislio sam ako "prođe" taj mehanički test ,provjeriti i limariju i da li je gdje udaran ,kod stručnjaka,
Vjerovali ili ne ,uz srednju školu i radim,tako da nije problem s čije će strane biti ulaganje ;)
Predloziti neko auto do 3.5k obavezno benzin

Nismo mi jadni nego ti ne vidis dalje od svoga nosa. Mi smo ti pokusalji na fin nacin da kazemo, ali kada smo vidjeli da ne pali krenuli smo se zezati.
 
Član
imal kako dvoje troje da podjelimo troskove i pogledamo forda iz sarajeva :D meni super zanimljiv auto
 
A haj molim te nek me neko sa foruma citira ako bi ovo auto dva put pogledo na piku eto?
Sta se ti pravdas ovdje nama gasaj ga boli te k. A i mene isto, ne znam sta samo glumis da uzimas zbog nekih drugih razloga..
Ne bi da budem dusman al eto volio bi da ga kupis pa bi dobro naucio lekciju..
Inace najtezi cjenovni rang da uzimanje auta sta god da uzmes neces se usrecit ali ova fordina je krs..
 
Član
znas sta pusti ti nas sve :D istrazuj googlaj uporedi cijene odrzavanja snagu sta ti se svidja procesljaj google jos ima ovih extra engleskih stranica upustava testova zabaljaj se . Ja bi tebi za taj budzet preporucio dobrog twinga da biras :D, sljedece tvoj auto tvoj ukus nedaj da ti bilo ko sta namece sta ti se svidja na kraju ne mora ti se ni svidjat ako je dobra ponuda pa koju godinu guraj mozda zavolis radi sta volis ali nemoj te price da ti forumasi biraja ono extra ovjes turbo naravno 300nm trosi 6 litara jeftino odrzavanje i nikako se kvari , kod kupovine auta ti je kao i sa sexom ne mozes da jebes a da ti ne udje(znas na sta mislim ) ;)
 
Ova 206 je stvarno dobra,uradit reparaciju torzije I miran si,jedino na to treba pazit :) I ako nije otisla uradit je dok nijke otisla
 
Top