Ford Fokus 2.0 SVT

Ford Fokus 2.0 SVT

Član
Druze da izvines, hoces da se yebes a da ti ne uđe.
Ti si sav u fazonu samo benzin bajo moj, a sad pitas za potrosnju... rijesio si da hoces benzin i za potrosnju nemoj ni pitati, bolje pitaj za dijelove, dostupnost, pouzdanost.

Inace fabricki deklarisana voznja ( ekonomicna ) grad 10, kombinovana 8, otvorena 7.
Ili 12, 8.5, 7.5.

I ovo se cini kao solidan primjerak. Ako bi mu ugradio plin ne bi bilo lose, vidim i tek registrovan. Dosta bolja ponuda od onog prvog sto si stavio.
 
Član
Za 170KS te ne interesuje potrosnja, a za 1.6 te interesuje.
Aj' prt'na odavde, vadis zivce i jebes ljude da ti daju savjete, a ponasas se kao kreten.
Razligu.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Član
Za 170KS te ne interesuje potrosnja, a za 1.6 te interesuje.
Sta je problem, sto je pitao za potrosnju?
Osim sto je on stvarno mlad (i nije ni polozio)...

Ako uzme auto od 170KS bar zna sta je dobio (bio mu to jedini cilj ili ne), a ako uzme nekog slabašnog benzinca (nebitno koji, 1.4, 1.2) snagu nije dobio, dobice samo lijepu potrosnju po gradskim guzvama, semaforima, stani-kreni voznji (jos veselije ako poveze 3-4 osobe i dosta stvari u gepeku).
Naravno da sve to ne mora da znaci, ali mislim da prerano osudjujes.
 
Član
Cijene odrzavanja sam ti vec ranije naveo , potrosnja otvorene 6l , kombinovane oko 7,5 , grad oko 10l . Racunaj od 6 - 10l zavisno od guzve , relacija i tezine noge . Ovo vazi za normalnu voznju , a ti mozes podic potrosnju i na 20l ...
 
Član
Gotovo,uzeli smo megana 2001 :D
auto ciji sam link gore postavio ,je u katastrofalnom stanju,kao da je neko skijao na krovu s njim,kad smo ga vidjeli nismo ni zvali vlasnika , samo smo se udaljili.
Hvala opet svima ;)
 
Član
A i koliko sam ja upucen da oni 1.2 imaju lanac motor tako da nema ni velikog servisa..
ali imaju vage, španeri, role i te pizdarije, produženi interval zamjene, ali nije da se nema šta sjebat i uložit na lanac motoru, lanac je dobar za neodgovorne ljude, neće smotati ventile kao kod većine auta kad pukne zupčasti
 
Top