Ford Fokus 2.0 SVT

Ford Fokus 2.0 SVT

Član
Ja bi volio da je tako al nije 100%...jer se po njegovim postovima moze zakljucit da nemaju neki velik budjet , da mama oce manje auto ( zena se vjerovatno ne razumje ) i da nije nikakv projekat , a on ko i svaki klinac da je sto jace i nabudjanje za te pare.....aluminjske flege , branici 170 konja...a joj kud ce bolje
 
Ja mislim da se svako auto isplati spasit,naravno da ce momak pogledat sve na njemu,I odvest ga kod mehanicara,nasut ispravno ulje I vidit dali je sve ok,dalje je o njemu sve,nek mi neko rekne ko ne voli ovdje vise konja :) ja sam sanjao s 16 o 200 ks :)
 
Član
Ja mislim da se svako auto isplati spasit,naravno da ce momak pogledat sve na njemu,I odvest ga kod mehanicara,nasut ispravno ulje I vidit dali je sve ok,dalje je o njemu sve,nek mi neko rekne ko ne voli ovdje vise konja :) ja sam sanjao s 16 o 200 ks :)
Uredu je kad sebi kupujes auto....treba prvo napisat momak u kakvoj je poziciji sto se finansija tice....ako ce ga mati popravljat i punit pa se zena kasnije za glavu fatat radi toga sto se njemu svidja 170 ks , onda je ispravno da se momku proba ukazati na probleme....ako moze to finansijki izdrzat nek mu je sretno...nemam nista protiv
 
Član
Svi smo mi bili u toj poziciji (bez da i znamo koja je to pozicija jer samo ZAKLJUČUJEMO na osnovu šta je pisao).
Ja sam pokušao već par put da objasnim da nije problem da ga usmjerimo na nešto drugo ali ne na ovaj način ismijavanja i napadanja odmah.
Misliš to dobro ali ovako ćemo samo otjerati ljude sa foruma!!
Pa jbge ja sam 2008 pričao o žicama za dalekovod na forumu!!
Svi mi prodjemo taj period.
 
Član
Preko slika izgleda očajno, airbag ispucao, USA model a naprijed evropski front znači udaran naprijed, hrđav, izgreban, tona gita, loše zafarbavan... Mogu misliti kako izgleda uživo. o_O
Ne znam kako ga uopšte uzimaš u razmatranje, ja ga ne bi ni pogledao.
 
Član
Preko slika izgleda očajno, airbag ispucao, USA model a naprijed evropski front znači udaran naprijed, hrđav, izgreban, tona gita, loše zafarbavan... Mogu misliti kako izgleda uživo. o_O
Ne znam kako ga uopšte uzimaš u razmatranje, ja ga ne bi ni pogledao.
Al 170ks bajo moj

Send via Gameboy Color
 
Član
druze sad polazes malo iskustva a niko se nije rodio naucen razmisli dobro :D da nesto valja do sada bi ga neko kupio
 
Član
Jadni ste,sami odvodite temu u pogresan smjer,hvala momcima koji su se konkretno drzali auta , a ne mene i moje voznje.
Davor_ hvala puno na odgovorima :)
Auto nisam uzeo,nije mi bitno bas tih 170ks
Ali mislio sam ako "prođe" taj mehanički test ,provjeriti i limariju i da li je gdje udaran ,kod stručnjaka,
Vjerovali ili ne ,uz srednju školu i radim,tako da nije problem s čije će strane biti ulaganje ;)
Predloziti neko auto do 3.5k obavezno benzin
 
Član
Da covjek ode na deset godina i vrati sre na ovaj forum opet sve isto!
Sta je objasnio covjek? Da kupuje nekog 240SX (a ima ih ovdje motani oko bandera kao perece) svi bi rekli ma spasavaj to druze ulazi bla bla!
On nasao neki autic sto mu zapao za oko da je rijedak i svi odmah ubices se, gdje ces to ford sepet bla bla!
JEDINO sto on mora da shvati je da on kupuje PROJEKAT a ne pali i vozi auto!!! Ako hoces projekat onda KUPI ako hoces auto da se vozas i ne ulazes pare onda trazi dalje!
I sta je tu sad neka nauka?!?! Niti mene zanima taj Fokus niti ga prodajem ali brate koliko negativnosti to nije normalno i odmah napadaj i za vrat ganjaj!!
Nego napisi ti nama sta ti trazis koliko para mislis potrositi pa da ti nadju more jurilica!

Jadni ste,sami odvodite temu u pogresan smjer,hvala momcima koji su se konkretno drzali auta , a ne mene i moje voznje.
Davor_ hvala puno na odgovorima :)
Auto nisam uzeo,nije mi bitno bas tih 170ks
Ali mislio sam ako "prođe" taj mehanički test ,provjeriti i limariju i da li je gdje udaran ,kod stručnjaka,
Vjerovali ili ne ,uz srednju školu i radim,tako da nije problem s čije će strane biti ulaganje ;)
Predloziti neko auto do 3.5k obavezno benzin

Astra G 1,8 16V 115ks , Focus MK1 EU 1,6 16V 100ks (ili 1,8 i 2.0 koji su nesto malo skuplji za odrzavat od ovog 1,6 i nesto veca potrosnja) .
 
Top