Fiat Stilo

Fiat Stilo

Član
RE: Fiat Fiat Fiat Stilo

Ovako...nasao sam na nekom otpadu za 100KM, al je za Stilo sa 5 vrata (moj je 3). Al u sustini..to je ta cijena otprilike.
U nekoliko glass servisa je cijena pomenutih 180KM (sa ugradnjom). Juce su mi iz Novusa javili da je kod njih 275KM (sa ugradnjom). Ne znam otkud toliko skuplje...vjerovatno bolji kvalitet (mada...cim nije originalna, ne znam koliko moze biti kvalitetnija od ovih od 180KM).
I na kraju...zvao Fiat servis...cijelih 700KM sa ugradnjom. :icon_eek:
 
Član
RE: Fiat Fiat Fiat Stilo

odes i za 180 ugradis novu i rahat si... moja preporuka takodjer ;)
 
Član
RE: Fiat Fiat Fiat Stilo

Pa i ja uglavnom tako kazem...al eto, zato i pitam...mozda je polovna originalna bolja od nove od nekog ko zna kakvog proizvidjaca...jedino mi je to dilema.
 
Član
RE: Fiat Fiat Fiat Stilo

Vidi ta nova od kojeg je proizvodjača dali je od onoga kao na tvome autu (fiat made by sekurit saint gobain) ili je neka fung shung ako je fung shung uzmi ovu org na odpadu za 100km to je po meni djabe opet vidi dali je puno iskvrcana jbg;)
Jer đžabe ti je ako uzmes tu novu od 180 km a prvi kamencic ti frcne ona pukne onda si djabe dao pare jedino da osiguras stakla pa onda nek puca;)
U mene isto napukla cca 2-3mm ali stoji orginal;)
A zna se koji su vodeci proizvodjaci sajbi tako da gledaj da bude marka za koju si vec cuo;)
 
Član
RE: Fiat Fiat Fiat Stilo

Ostaje mi onda da ih sve ispitam za proizvodjaca, pa da ih ovdje iznesem i cekam za savjet...posto ja i ne znam bas koji su vodeci proizvodjaci sajbi. :)
Ali ostavicu ovo da stoji jedno vrijeme...da vidim hoce li i koliko ce pukotina ici dalje. Ne smeta mi (sto se tice vizuelnog efekta), pa ne bih da zurim sa zamjenom dok se fino ne raspitam...



(i molim vas...bez zezanja za pujdu Džordža) :)
 
Član
RE: Fiat Fiat Fiat Stilo

Ako te zaustavi policija i digne im se ***** da te kazne, ne gine ti kazna.;)
 
Član
RE: Fiat Fiat Fiat Stilo

OggyBoy je napisao(la):
Ako te zaustavi policija i digne im se ku*ac da te kazne, ne gine ti kazna.;)

Plus ne mogu preko granice... :/

Ma mijenjacu je naravno, samo ne odmah...
 
Član
RE: Fiat Fiat Fiat Stilo

Ma ako te zaustave reci pujdo progriza ili je prno i pukla sajba reci da si narucio treba doci ili da ides po nju;)
 
Član
RE: Fiat Fiat Fiat Stilo

Od nedavno, kada se sporije krecem, u drugoj ili trecoj brzini...i malo brze dam gas (naglo pritisnem...ne moram do kraja, samo je bitno da je nagao pokret), cuje se neko "cak", pa tek onda se primi gas. Kao da negdje ima neki luft, pa ne primi odmah. Isto tako, kada pustim gas brzo, cuje se neki zvuk...kao da opet nesto kucne. :) Nadam se da sam koliko toliko bio jasan. Uglavnom, neko mi rece da je to mozda do nosaca motora...
Primjetio sam da recimo ne mogu brzo (naglo) krenuti (naprijed) iz stanja mirovanja...kada bih pokusao naglo da krenem, ugasio bi mi se. A to nije slucaj sa rikvercom. U rikverc se iz mirovanja propinje i krene kao trkaci konj... :)
Ne bih dalje da objasnjavam, dovoljno sam zakomplikovao...mozda neko vec zna o cemu je rijec, a ako treba jos nesto da pojasnim, tu sam. :D
 
Član
RE: Fiat Fiat Fiat Stilo

Da slucajno ne znas koliko kosta zamjena istog (u slucaju da bude nosac)? :)

I imam jos jedan problem...jos uvijek na znam kojem majstoru da idem. :/ Jednom sam imao neki sitni kvar, koji mi 3 majstora kod kojih sam otisao nisu znali (ili vjerovatno htjeli) rijesiti...i na kraju sam otisao kod Aldina Spure i on mi je to sredio. A posto je covjek sada odsutan...'ladno ne znam kome da idem, a da budem siguran da ce me, ako nista, primiti ljudski... :)
 
RE: Fiat Fiat Fiat Stilo

evo upravo sam napisao povhale za jednog majstora, inace kod njega evo vec par godina servisiram auto
do sad sam maksimalno zadovoljan http://www.bhtuning.com/automehanicari-autolimari-lakireri-ostali-majstori-za-limene-ljubimce-t-40537-3.html#pid1047739
 
Član
RE: Fiat Fiat Fiat Stilo

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
evo upravo sam napisao povhale za jednog majstora, inace kod njega evo vec par godina servisiram auto
do sad sam maksimalno zadovoljan http://www.bhtuning.com/automehanicari-autolimari-lakireri-ostali-majstori-za-limene-ljubimce-t-40537-3.html#pid1047739

:) Mirkec mi je rodjak, al na zalost, ne radi sa Fiatom. VW, Audi, Skoda i Seat...mislim da samo ta auta radi...
 
Top