Fiat Stilo

Fiat Stilo

Član
145 KM kod nas u fiat servisu u srebreniku ne kontam kak oti nadjose cifru od 395:icon_rolleyes: da nisu mislili citav ovjes zamijenit za te pare :D

Ko ove kad sam pitao za llumar folije kaze 300-350 KM za sva stakla osim prednje sajbe , ok reko jel dobijem i nova stakla u tu cijenu :icon_question::icon_eek: kad ne odgovara poslije nis :lol:
 
Član
adi187 je napisao(la):
145 KM kod nas u fiat servisu u srebreniku ne kontam kak oti nadjose cifru od 395:icon_rolleyes: da nisu mislili citav ovjes zamijenit za te pare :D

Ko ove kad sam pitao za llumar folije kaze 300-350 KM za sva stakla osim prednje sajbe , ok reko jel dobijem i nova stakla u tu cijenu :icon_question::icon_eek: kad ne odgovara poslije nis :lol:

Sve ima svoju cijenu! Nije isto folija koju oni ugrade i ona koja se uzme na arizoni! ;) A nesto je fakat jeftina ta lafeta u servisu sto kolega kaze kod nas je skuplja u obicnim radnjama,to ako je tako dzabe je bas,ako je ovlasteni servis!
 
Član
Naravno da nije isto al ne moze biti ugradnja folije 200 i nes KM :icon_rolleyes:
Evo ti sa profesionalnom folijom odradjeno uz garanciju da ne blijedi folija i komplet auto 150 KM :D:icon_smile::cool:
http://www.facebook.com/pages/Auto-Folije-Mahala/154575931320350

:icon_exclaim:
 
Član
adi187 je napisao(la):
lafet i ja trebam jedan zamijeniti jos prije godinu mi jedan majstor gledao reko da promijenim ,i otiso u ovlasteni servis posle da zamijenim kaze lik ma vozi kakvih meni dodje nije ovo nista :icon_rolleyes::lol: i nisam ni mijenjo ima malo lufta al nista strasno ni opasno
Jel ti dere gume ne ravnomjerno?;)
 
Top