Fiat Stilo

Fiat Stilo

Član
Nije sto je moj...al da je najljepsi, jes. Bez ikakve sminke. :D

[attachment=38850][attachment=38851]

Fiat Stilo, 1.9 JTD, 115KS, 2004.godiste, presao nekih 134 000.
Kupljen u junu 2010, sa predjenih 127 000 (ako je vjerovat). Lik ga uvezao iz Italije mjesec dana prije nego ga ja kupih. Kontam da je bio malo udaren, pa sredjen. Ali vjerovatno ne puno, posto su mu isti svi brojevi na staklima i farovima...
Mista mu promijenio nisam poslije kupovine. Vjerovah liku da je zamijenio sve sto je trebalo.
Uglavnom, ekstra me sluzi...imam nekih sitnica koje treba da rijesim, da pitam, ali to vjerovatno ne ide unutar ove teme... :)
 

Prilozi

  • 20100706521-1600-1600.jpg
    20100706521-1600-1600.jpg
    301,7 KB · Pregleda: 71
  • 20100706522-1600-1600.jpg
    20100706522-1600-1600.jpg
    316,3 KB · Pregleda: 75
Član
RE: Leteci objekat

dario20 je napisao(la):
stavi vise informacija o autu :icon_rolleyes:

Stavio. Zaboravio od uzbudjenja. :D

Jos slika cu staviti naknadno. Jedva i ove nadjoh, nemam obicaj da ga slikam. Djevojke su za slikanje. :D
 
Član
RE: Fiat Fiat Fiat Stilo

pioneer_09 je napisao(la):
nisi promijenio filtere, ulje poslije kupovine?

Ne. Znam da ce me skoro svako odavde napasti, ali covjek je iz moje bliske osobine, kaze kupio ga, sredio i prodao. Ne vidim razlog da mi to slaze. Sumnjam i da bi smio. :) Na cepu od ulja stajala etiketa da je ulje zamijenjeno na 200km manje nego sto je tada bio presao. Tek registrovano auto itd...
Jbm li ga...znam da sam mozda trebao., ali eto nisam...i do sada mi nije javio nikakav problem.
 
Administrator
RE: Fiat Fiat Fiat Stilo

pa hajd kad nisi... znas kakvo je vrijeme da ne mozes ljudima vjerovat nista...
eto ionako ti je od tada presao 7 hiljada, a uskoro je vrijeme i da se mijenja pa promijeni radi sebe sve to ;)
inace lijep stilo i nek te sluzi bez problema ;)
imas li kakvih planova???
 
Član
RE: Fiat Fiat Fiat Stilo

pioneer_09 je napisao(la):
pa hajd kad nisi... znas kakvo je vrijeme da ne mozes ljudima vjerovat nista...
eto ionako ti je od tada presao 7 hiljada, a uskoro je vrijeme i da se mijenja pa promijeni radi sebe sve to ;)
inace lijep stilo i nek te sluzi bez problema ;)
imas li kakvih planova???

Pomozi mi da kazem...planova kog tipa? Da ga doradjujem ili ? :)

A eo prvi plan mi je da precesljam forum, da vidim ko je sta pisao o Stilu, gdje se sta pise, pa da eventualno iznesem i svoj problemcic...
 
Administrator
RE: Fiat Fiat Fiat Stilo

da sa sredjivanjem... dobro bi mu sjele kakve felgice :)
a imas par stila predstavljenih u garazi...
a ako ne nadjes rjesenje za svoj problem, otvori temu u kvarovi ili savjeti pa ces dobiti odgovor :)
 
Član
RE: Fiat Fiat Fiat Stilo

pioneer_09 je napisao(la):
da sa sredjivanjem... dobro bi mu sjele kakve felgice :)
a imas par stila predstavljenih u garazi...
a ako ne nadjes rjesenje za svoj problem, otvori temu u kvarovi ili savjeti pa ces dobiti odgovor :)

Pa ne znam...lijepo je to, al imam neke vece prioritete, pa ce uljepsavanje auta da dodje nekada kasnije. :D
Ko zna, mozda se zarazim ovim, pa sve pare na to budem davao...hahaha
 
Član
RE: Fiat Fiat Fiat Stilo

stilo je to...kako ga samo volim vidjeti na cesti...da te slusa i ga se navozas....:123:
 
Top