Fiat Punto mk2 1.2 8v by Taaky

Fiat Punto mk2 1.2 8v by Taaky

Član
Fin puntic super boja, uzivaj u njemu da se fino srediti. Ako te sta interesuje zamjena boje osvjetljenja i ostale sitnice slobodno pitaj.
 
Član
Hvala druze ,trudim se radim pomalo tako mi je zanimljivije , imam u planu da mjenjam osvjetljenje u plavo jer mi je bijela na ovoj tabli prejednostavna ,a i zbog playera jer je i on plav ,imam druga elektricara koji ce mi to sve lemit ,jedino cega se bojim je skidanje kazaljki i ponovno vracanje ,pa ako mi jedino to mozes u pm objasnit ,evo danas uhvatio malo sunca i uhvatio mi drug koji lafo pro sliku :lol:











 
Član
Nema vece ljubavi :lol::lol::lol: uzeo sam nankang-ove gume i stvarno su predobre ,komad me izasao 85 sa ugradnjom i na proljece cu jos 2 da bude sve u fulu
 
Član
Evo ga update opet , auto se svaki dan voza i sve slusa da ga ne ureknem ,promjenjene gumice i dihtung tako da je sad motor suh ko barut i potrosnja ulja se smanjila skoro pa nikako sada , danas sam kupio opruge marke kaw koju sam prvi put cuo al na njihovoj stranici sam vidio da kostaju 350 e na sto sam ostao bez rijeci
montiranje ide prekosutra kad ce bebe doc napokon na svoje mjesto hahah

 
Član
Evo ga napkon sve zavrseno sa spustanjem, zamjenjene usput piksne nazad jer je jedna imala lufta malo . Izgledom sam sada prezadovoljan kao i voznim karakteristikama ,krivine vise kao i da ne postoje za mene kao pegla sam hahah . Auto je naprijed palo 5-6 cm a nazad 3-4 cm , sada je poravnat naprijed i nazad a prije je bio nizi nazad . Prvo mi je bilo neobicno kao da sam naget naprijed kada sjedim al sve je bila stvar navike ,auto je sada po meni meksi nego sto je bio , otac mi je isao po auto kod majstora i dosao sa recenicom da mi je jedna opruga bila varena
question.gif
question.gif
question.gif
sva sreca pa je sad to rjeseno ,evo koja slika
Ovoliko je koza bila dignuta


A sada






 
Član
drugar mašina ti je top i ja istog vozam samo što je kod mene 1.9 jtd i stvarno sam prezadovoljan sa nijm !!!! Samo lagano nek je sa srecom !!!
 
Član
Hvala druze , i ovaj motor se extra pokazao stvarno nije troskali,nije sad neki trkac al meni je dovoljno za grada a kad mi prahne malo gasa sjedam u golfa od starog od 130 ks i rjesen problem hahah ,a ovo je za kuliranja
 
Top