Fiat Punto mk2 1.2 8v by Taaky

Fiat Punto mk2 1.2 8v by Taaky

Član
Evo ga napokon malo veci update i kod mene ,jucer sam uzeo felge za puntisu novitec intra k 15" 7j sa gumama 195/50 i konacan rezultat je bar za mene premocno
evo koja slika

sa zadnje strane izgleda ovako

sad punooo sire izgledaju poslije mojih opakih 165ica hahah
i onda sam ofarbao kljesta i dobose u crvenu



i konacni rezultat je ovakav ,kasnije ide spustanje al i sad sam prezadovoljan
 
Član
Odlicno je ovo leglo imao sam punta zabava od auta samo polako nemoj ga zamjeniti sa komsinim pa odvesti njegov nekad imaju slicnu bravu pa se mogu otkljucati.felge si vec uzeo pati necu preporucivati;)
 
Član
Hahah sad ih sigurno ne mogu zamjenit jer samo moj ima felgice :lol: a nisam to znao za brave moram onda bolje cuvat svog mezimca :cool:
 
Član
posto se dugo nisam javljao jos se uradilo par stvari na puntu ,pa evo
zatamnio sam zadnja 3 stakla i to me spasilo ovo ljeto ,auto je bilo hladnije nego bez njih :D


a onda kako su mi neke plastike bile izbljedile i zagrebane ,to sam rjesio bumper sprejom

tu se vidi razlika

onda je sljedila ugradnja daljinskog ,uzeo sam skakavac da mi bude sve u jednom ,jer me privjesci nerviraju

i to izgleda ovako sad


pa su na red dosli xenoni 6000k ,al kako je fiat tako prostrano auto morao sam pola auta rastavit radi xenona



8000k vs 6000k


u pokretu :p

ubacena je jos muzika neka , sony player ,pioneer trosistemci nazad i neki mali wufercic sa pojacalom

i auto sad ovako izgleda ,

[/url
 
BHT Ovisnik
odlicni poslovi,svaka cast,kao da gledam sebe s jettom, isto sve ovako radio haha:cool: nisu folije samo radi izgleda ja imam i klimu,al kad pređem iz zatamnjenog volva u BMW-a od starog razlika strasna za voziti se,i stvarno auto koliko ljepse odmah izgleda i s ovim folijama, bas lijepo legnu na ovu boju, a i xenonima jer imas leće,samo jos malo ga spustiti i nista vise ne diraj:cool:
jel ti prodajes na piku ove felge, znam da smo ja i kolega zvali,mislio on na punta sebi,rece lik da je neke ATS dao za ove sta ti ja znam :D
 
Član
Hvala ti druze ,trudim se da auto bude kolko tolko savrseno , da auto je puno ljepse sa folijama pogotovo na svijetlu boju xenoni su stvarno mrak stari u golfu 4 ima al bez leca i kad bi reko da moji duplo vise svjetle i dalje slagao bih ,ne prodajem druze felge uzeo i sve 4 nove gume na njih ovo cuvam za sebe
 
Član
hvala drug ,trudim se kolko mogu , ima jos stvari za uradit al mislim da ni sad nije hrdjav ;);)
 
Član
Znam drug al se tolko premisljam oko spustanja bar za sad ,prvo dok se naviknem na ove hajmo rec niskoprofilne gume ,a onda grad nam je prepun ruupa a ne rupica ,neku noc sam gumu rasjeko ,a i krut mi je ovako a mogu mislit kad bi ga spustio ,al ce to lec najkasnije do iduce sezone jer je ova skoro pa gotova
 
Član
Fino ti to radiš :cool:;)
Odlične su mu ove felge :cool:

A profil gume i nije toliko nizak nego punto ima inače fabrički grub ovjes pa zato, i sa drugim oprugama neće biti dosta tvrdji uzmeš one od 3-4 cm sto spuštajo to i jete mjera ako ide na fabričke amortizere a i tamam je , sve niže od toga je noćna mora za vozit :icon_rolleyes:
 
Član
hvala druze ,pokusavao sam ih nac jedno vrijeme al na piku nije bilo nijednih ,i sada imam drugih prioriteta ,spojler,pragove ,i nosac motora ,a meni je sad krut jer mi je on dosao sa 165icama i sada na 195 mi je smrt ,al sam se vec navikao ,ljepota se skupo placa :lol:
 
Član
Sve pohvale na Punta tek sad vidjeh da si iz Bugojna neki dan ispred Bajric trgovine na zebri kola i dobro sam se zagledo felge legle samo tako,da odletimo jedan dan na kavu ja sam u Bugojnu svaki dan dole radim.Punto prva liga. samo neka slusa
 
Član
Hvala druze ,znam ti pezoa bude svaki dan parkiran ispred babilona sigurno radis tu , fin ti je pravo , kad budes ima vremena jedan dan zovi pa cemo ic
 
Top