Fiat Punto mk2 1.2 8v by Taaky

Fiat Punto mk2 1.2 8v by Taaky

Član
Sa zadovoljstvom prelista garazu volim kad se nesto radi na svakoj stranici.odlican punto svaka cast
 
Član
Hvala kolega , ma ima jos dosta posla uradjeno ,ali ne stavljam na forum ,jer vidim da ovde fiat nesto nije cjenjen pa necu da bezveze zatrpavam forum
 
Član
Nije vazno jeli cijenjen fiat ili vw ono sto je vazno i sto se postuje su ideje,inovacije,prepravke,jednostavno "tuning" to ti je smisao :D
Samo kaci i stavljaj forum je ionako napola zatrpan manje vaznim stvarima ali sta je tu je,da vise pisemo mogli bi duze forum da pregledavamo xD
 
BHT Ovisnik
ako nista garaza se gleda,mozda se ne komentira,al barem ona gleda,bar ja tkao mislim,puno je svega,nitko ne pridonosi paznju ako netko treba pomoc i sl.,nit se otvara, al fino je vidjeti da se u garazi nesto radi, samo ti stavljaj,nema veze ako nitko i ne pisao :)
 
Član
Haha pa dobro mozda ste upravu ,ali je i glupo stavljat samo slike a tvoj post do posta . Ali vrijedi nekad prelistat pa se prisjetit svih muka :D .
Neki dan sam uzeo jos rucicu i tablu od sportinga ,tako da mi ostaje iznutra jos samo volan njegov ,ali to cu mozda

A onda je krenulo transplatacija :p koja je uz puno muke zavrsena . Za cudo bozije nije bio isti polozaj ni dioda od kazaljki ,ni kazaljke nisu iste debljine.kuciste


I vracen na njegovo mjesto

A evo i zasto mi se ne mjenja volan ,presvukao sam ga u visokom i sad je nov i predobro lezi u ruci
Evo i jedna zimska :D

A onda skinuti i znakovi konacno

A onda sam ga nazvao ovako

Iznutra ovako izgleda .Samo jos nisam zamjenio tablu i tapacirunge (koje tapaciram ovo koji dan )

Od planova imam jos pragove i stopke od redizajna ogrubo . Pa ako neko nadje slucajno bio bi mu zahvalan
 
Super Moderator
a sto si rastavljo obje table zar nisi mogo komplet tablu samo promijeniti da se ne mucis?
 
BHT Ovisnik
odlicno, kolega hoce da kupi isto ovog 1.2 44kw,jel puno slab ? kakav je s klimom i to ? te koliko te izaslo presvlacenje volana u visokom,kolko mu vremenski treba
 
Član
Tapacirunge planiram ovo koji dan raditi u eko kozu crnu ,da se slazu sa sjedistima . A table sam prebacivao jer mi je to lakse bilo i zbog kilometraze moje i zbog uparivanja i kodiranja sa autom nove. A vjerovatno bi bila veca kilometraza na njoj . Tako da sam se odlucio na to .
Autic uopste nije slab za svoju konjazu . Nije toliki problem ni prestic jer ima obrtaja dosta 7500 je blokada .A nije motor koji ne voli obrtaje tako da nema problema . Ja sam ga uspio navuc 170 na autoputu i bez velike muke .Naravno ne leti sad i ne preuvelicavam svoje ali je i mene iznenadio kako ide solidno . Volan je 60 km placen skino svoj i dobio njegov presvucen vratio sve i gotovo :)
 
Član
Nije meni . Ja bi licno zelio sportingov presvucen busenom kozom ,e to bi mi bilo nesto ono bas :D ,ali imam pricih stvari da kupim nego da imam 2 volana hahah
 
Član
Ispratih citav projekt, vrlo kulturno i lijepo, skidam kapu druze! Prijatelj ima takvog JTD-a, ali naspram tvog izgleda k'o trulja =) Samo naprijed!
 
Član
Hvala ti druze . Auto se stvarno mazi i pazi . Vise je ko clan obitelji . Nema ni jedne sitnice da fali ili da nevalja nesto . Ako cu auto imat bice kako treba ili nikako
 
Top