Fiat Punto mk2 1.2 8v by Taaky

Fiat Punto mk2 1.2 8v by Taaky

Član
Haha ,pa bas tako i radim ,svaki dan pomalo i svima dobro a pogotovo mom dzepu hahah :D , u srijedu mi stizu bbs 15" ,ali ne znam da li ce pasat na fiata mislim zbog oblika felge ?
 
Član
Evo danas stigle felge bbs 15" sirine 6jota ,et 45 , ali izgleda da ce na prodaju ,posto ne smijem da se zezam sa rasponom sarafa i centralnom rupom,prvo mi je auto i ne smijem se toliko igrat , sta bi vi predlozili ko rjesenje ? i sta mislite da li bi pasale 15" sa brava ?


evo vidite kako sarafi stoje ,kao da je svaki nakrivio se ,a usao je sve i do jedan bez imalo pritezanja il bilo kakve sile
 
Član
Ma da druze orginalne od golfa 3 ,stavio sam ja njih danas ,ali da vozim na njima morao bi prosirit centralnu rupu ,sarafe sam zavrno al su nekako cudno sjeli,tako da ne smijem rizikovat, stavio sam ih na pik ,pa valjda cu nac neke 4x98 raspona
 
tako je :cool: nema zezanja sa sarafima,drago mi je da tako razmisljas!


Odlican auto,ja sam ranije imao mk2 Punto,i mogu samo da kazem da je to izvanredan auto,po mom skromnom misljenju bolji od Golfa :icon_biggrin:


ako imas kakvo pitanje vezano za Puntica javi se! :123:
 
Član
Hvala ti druze ,ma sigurnost je na prvom mjestu ,ljepota i sve kasnije dodje , ove felge cu ipak ostavit jer su lijepe i lezace dobro mu, samo moram da nadjem sarafe sa plivajucim konusom ,ali nigdje ne mogu da ih nadjem :icon_sad:
 
Član
Imam i ja jedne za fiata ak ti ustrebaju :D

http://www.pik.ba/artikal/7014372/polirane-felge-15-039-039-4x98-100/
 
Ma hajde šta se sekiraš, ja kupio felge i stavio kratke šarafe, vidim ja nešto mi slabo hvataju ali hajde kontam to je do mene. Odem kupim nove gume i momci mi govore, moraš kupiti duge šarafe ne znamo kako si vozio na ovim šarafima :D Kod tebe su bar do kraja ušli :D
 
Član
Hahaha ,imo si samo taku srecu , na autu moze sve svakakvo bit al sa felgama i gumama nema zezanja ,svake sekunde glavu izgubit , a hvala ti druze trudim se da bude perfekt, i sve je u tip top stanju sad ,jos kad legnu felgice ,xenoni,pragovi,spojler od sprotinga bice jos bolji
 
Član
Evo mene opet i danas sam nesto radio ,ofarbo sam retrovizore i steke u boju auta ,tako da bar meni puno ljepse izgleda ,nije nekako "mutav" sa crnim retrovizorima pa prosudite
prvo skinuto sve
2m48t4y.jpg

onda osmirglo i zastitio fino
2vxlj53.jpg

da bi dobili ovo (samo baza ) a onda i lak kasnije
9scl90.jpg

i konacan rezultat ,ja prezadovoljan isto drugo auto da je haha
2yxocuq.jpg

a onda su na red dosle steke
efp001.jpg

i ovako one izgledaju
bhaxi0.jpg

i uradjeno je osvjetljenje gepeka koje nisam imao :(
vyxy83.jpg

eh sad do neki dan sam imao zamisao crni krov da uradim ali sad kako sam ovo ofarbao nikako ne mogu da se odlucim ,sta mislite ?
 
Administrator
Dzeniii je napisao(la):
ja nebi, isfurano je i to vise, a i topli su dani i sto sebi da pravis saunu u autu

Ne mora da znači. Istina da se crno više zagrijava, ali gledao sam neku emisiju gdje ovo upravo nije dokazano. Temperatura u svijetlom i tamnom autu, bila je skoro pa ista. Ako nađem koja je emisija postavim na forum.
 
Član
Ma toplota i niej problem, jedino izgled , iskreno i ja vjerujem u tamniju svjetliju boju auta ,
 
ofarbaj crni krov, nece to jos izlazit iz mode!

a i punto mk2 sa 3 vrata je idealan za crni krov! imao sam ja na mog isto! :123:


to za grijanje nebi trebalo da vas brine,pa kako onda oni sa crnim autima,voze samo zimi :D
 
Član
A ne znam sad mislim da ne bi pasalo jer sam ofarbao retrovizore i steke u boju auta ,pa mislim da bi sad bio pust krov ,al moracu uradit jedan dan u ps i rjesit dilemu
 
Top